Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 3 będzie prequelem?

27 postów w tym temacie

No, ale chwileczkę. Tegorocznego CoDa robi przecież Sledgehammer. Modern Warfare 3 pojawi się więc zapewne w 2012, a w tym otrzymamy Call of Duty z "future" w nazwie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zieeeww.....znowu? To jak "Moda na sukces". Odcinek 5765 tego samego. Moda na sukces jest o tyle lepsza, że masz ją za darmo, a nie musisz płacić 100 zeta z hakiem za kolejny, taki sam odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdet, robią wszystko żeby tylko na pudełku obok tytułu pojawiła się nazwa Infinity Ward, jako gwaranta jakości. Sami sobie strzelili w stopę a teraz ratują się jak mogą i starają się wyciągnąć jak najwięcej z marki, która kiedyś rzeczywiście była dobra, a teraz powoli schodzi na dno. No ale grunt to żeby w zapowiedziach wypłynęło że kampania będzie dłuższa a multi dobry jak zawsze, do tego parę DLC z 2-3 mapkami i będzie super....i to nic że, o dawnej świetności tytułu można zapomnieć....ehh.... szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten sam news po kilka razy, tyle że od różnych informatorów zdaje się potwierdzać tę wieść. Zwłaszcza, że przedpremierowe informacje o Call of Duty zwykle są prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tym razem mnie nie nabiorą, najpierw poczytam komentarze, a potem złożę zamówienie... BO był ostatnim CODEM gdzie dałem się tak... i zamówić pre order... Jestem fanem serii, posiadam wszystkie części ale zaczyna mnie ta gra pomału odpychać, w pierwsze COD''y zagrywałem po sieci po kilka tysięcy godzin, MW zaskoczenie... współczesne pole walki, zdziwienie ale zarazem powiew świeżości dla serii, drugi MW2 to już odgrzewane danie z ulepszoną grafiką i znienawidzonym przeze mnie konsolowym systemie multiplayer... 3 część? prequel? skończyły się pomysły? tak jak pisałem wyżej, mnie już na to nie nabiorą... poczekamy zobaczymy, co z tego wyjdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować