Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekendowe promocje w sklepie gram.pl

13 postów w tym temacie

Przyznam dawno nie było newsa z takim tytułem, wreszcie powracaja mam taką nadzieje weekendowe promocje. Ogólnie z tych promocji jedynie mnie interesuje Alpha Protocol , ale to jeszcze musze przemysleć o zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, macie Alana Wake''a na stanie? W takim razie czemu przy moim zakupionym za 1 PLN egzemplarzu, przy zamówieniu widnieje: "przesyłka marketingowa. Oczekiwanie na wysyłkę (do 2 miesięcy)". Serio? Do 2 miesięcy mam czekać? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdenio akcja z grą za 1zł to lipa jakaś. Ja zamówiłem niby Halo miałem w zamówieniu że 1 sztuka, że cena 1 zł. Nawet zamówienie potwierdziłem i było 4 dni ciszy. Aż tu dzień przed planowaną wysyłką raptem wspaniałomyślnie raczyli mnie poinformować że moje zamówienie to "błąd systemu" i obiecali "niby jakieś gadżety". Poprosili o adres na jaki mają je wysłać a gdy się zapytałem o skład tych "gadżetów" to zero odzewu. Pewnie tyle je będę widział. Zawiodłem się na tym sklepie jak nigdy i obawiam się że kończę z nim swoją przygodę i przenoszę się do konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Zdenio, mam to samo. Otrzymałem od obsługi sklepu maila z informacją, iż odbiór osobisty jest niemożliwy i gra zostanie wysłana pocztą, w związku z czym musiałem podać adres do wysyłki. Dalszej odpowiedzi brak, stan zamówienia taki jak opisałeś. Zapewne ma to związek z tym, że był to konkurs sponsorowany, a nie zrealizowany bezpośrednio przez sklep gram.pl. Cóż, czekanie fajne nie jest, ale zobaczymy. W końcu ciężko narzekać na grę za tak śmieszną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie lipa z tą akcją za złotówkę. Tzn. sama akcja jest super ale termin przesyłki? 2 miesiące? Na początku było mówione że do 6 kwietnia więc nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 17:17, SuavekS napisał:

@Zdenio, mam to samo. Otrzymałem od obsługi sklepu maila z informacją, iż odbiór osobisty
jest niemożliwy i gra zostanie wysłana pocztą, w związku z czym musiałem podać adres
do wysyłki. Dalszej odpowiedzi brak, stan zamówienia taki jak opisałeś. Zapewne ma to
związek z tym, że był to konkurs sponsorowany, a nie zrealizowany bezpośrednio przez
sklep gram.pl. Cóż, czekanie fajne nie jest, ale zobaczymy. W końcu ciężko narzekać na
grę za tak śmieszną cenę.

O ile oczywiście te gry w ogóle dostaniemy. Mam dokładnie taką samą sytuację jak ty i zastanawiam się czy w ogóle grę dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdenio, SuavekS => wszystkie osoby, które załapały się na promocję gry za 1 zł otrzymały od nas wiadomość mailową z prośbą o potwierdzenie adresu wysyłki oraz informacją dotyczącą realizacji zamówień. Sprawdźcie proszę swoje skrzynki mailowe. Większość zamówień została wysłana w tym tygodniu, wciąż czekamy informacje zwrotne od ok 10 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kochampinie22 => Niestety akcja cieszyła się tak wielkim powodzeniem, że nasz system w pewnym momencie miał drobny problem techniczny z przetworzeniem tak dużej ilości informacji. W wyniku tego doszło do sytuacji, w której zbyt wiele osób złożyło zamówienie. Oczywiście bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować