• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Cierpik182

Stalker Zew Prypeci - autoryzacja [Rozwiązany]

Pytanie

Swego czasu miałem zainstalowanego Stalkera Zew Prypeci, jednak skaszanił mi się komputer... musiałem go sformatować bo nie szło odpialić Windowsa w żadnym trybie. W między czasie zmieniłem też kartę graficzną.

Ostatnio zainstalowałem sobie wyżej wymienioną grę, ale nie mogę jej zarejestrować -> bo mój klucz już został wykorzystany. Z powodu formatowania dysku nie wykonałem deautoryzacji ... ;( Pisałem do wydawcy, ale nie odpisali (już minął miesiąc).

Wiecie może co mogę zrobić, aby grę odpalić?

PS: Gra oryginalna, nawet mogę dać screena z zamówienia z gram.pl gdybyście nalegali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

W instrukcji jak byk stoi że aby wymienić sprzęt / przeinstalować system należy grę dezaktywować przed odinstalowaniem. Jak dla mnie jedyne legalne wyjście z tej sytuacji to naciskanie na pomoc techniczną Cenegi, czy to telefonicznie czy mailem. Nawet kilkukrotnie bo niestety bywa tak że czasami nie odpisują w wyznaczonym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nie jestem specjalistą od prawa ale z tego co wiem po zakupieniu oryginału można z sieci legalnie ściągać tą samą grę, czyli jak sobie ściągniesz cracka to nikt Cię ścigał nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na razie wysłałem maila z kluczem do serwisu Cenegi (zgodnie z instrukcjami na stronie Cenegi). Zobaczymy czy coś zrobią do końca przyszłego tygodnia.

Tyler_D
Wiem, że należało deautoryzować grę. Napisałem przecież, że nie miałem jak tego zrobić -> bo nie mogłem systemu uruchomić. Jeden z dysków mi siadł, musiałem się przenieść na drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować