Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #221: Czy włamanie do PlayStation Network sprawi, że zmienisz swoje plany zakupowe dotyczące konsol i urządzeń do gier?

10 postów w tym temacie

Od kiedy to wybiera się konsole z powodu "bezpieczeństwa", które jest mocno względne ;D Liczy się jakość i możliwości a jak ktoś pod to dorabia na ostatnią chwilę ideologię to rotfl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze napisać moją opinię w komentarzu, bo w sondzie nie ma odpowiedniej dla mnie odpowiedzi. Bardzo możliwe, że właśnie dzięki temu włamaniu kupię PS3. Prawda jest taka, że panika wywołana przez atak znacząco obniży ceny PlayStation, może nie te oficjalne, ale te na allegro na pewno. A po takim włamaniu Sony na 100% poprawi jakoś swoich zabezpieczeń, bo nie będzie już mogło pozwolić sobie na ponowną tego typu sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie miałbym kupować czegoś na co i tak już długo czekam. Mowa tu oczywiście o NGP. A skoro do premiery jeszcze daleko to myślę, że wszyscy o tym zapomną jak sprawa ucichnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał kupować konsolę to oczywiście PS3 i ten włam by mojego zdania nie zmienił. A że handheldy Sony uważam za kompletnie nieciekawe w porównaniu do tych od N to tu też wybór prosty ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować