Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Empires Online - wersja beta dostępna dla wszystkich

11 postów w tym temacie

Gierka dość fajna, ale szybko jednak się nudzi, trochę za casualowe podejście i lvl wioski, niby jest to 2 ale czegoś jej brakuje i grafika taka nie "ejdżowa". Jednak początki w becie zamkniętej były bardzo fajne, każdy fan powinien w to zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią zobaczyłbym kolejną, pełnoprawną część AoE. Niestety, pewnie się nie doczekam, a szkoda.
Ehhh... zagrałbym teraz w jedynkę albo dwójkę, ale cholera, nie wiem czemu mi się komputer zawiesza w dowolnym momencie gry...

@kondziukxxx

Mówisz, że każdy fan powinien w to zagrać? Może w takim razie ściągnę i sprawdzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 19:49, DirianUTD napisał:

Tja, na polskim koncie nie mogę tego testować :/

ja też nie mogłem ale można zainstalować ręcznie po ściągnięciu pliku i wtedy będzie działać :)


Pitej
Oczywiście bo mimo casualowatości jest to nadal AoE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwarta beta ma potrwać tylko 48h. Jeśli ktoś chciałby pograć w AoE Online dłużej, chętnie podzielę się kodem, dzięki któremu każdy uczestnik zamkniętej bety może zaprosić jednego znajomego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@damlon
Wchodzisz na GFWL, Pełne wersje gier, jest na pierwszej pozycji, i "kupujesz" za 0. później ściągasz aktualizujesz i już.

Skorzystam z okazji i zapytam:
Możliwe, że wiecie o możliwości dostania się na listę creditsów: http://forums.ageofempiresonline.com/forums/1/51116/ShowThread.aspx
Natomiast jakby mógł ktoś mi bardziej łopatologicznie wyjaśnić co ma być w tym mailu do wysłania. Wystarczy "Credits RSVP*" w temacie i ksywka gfwl w treści, czy ten gamertag ma być w postaci jakiegoś linku do strony ze statyskyami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 22:49, Ziw napisał:

Otwarta beta ma potrwać tylko 48h. Jeśli ktoś chciałby pograć w AoE Online dłużej, chętnie
podzielę się kodem, dzięki któremu każdy uczestnik zamkniętej bety może zaprosić jednego
znajomego.


A ja przeczytałem, że zapisy na bete trwaja tylko 48h potem można grać spokojnie tylko już się nie dostaniesz do bety.

PS, przyjemna gierka jak coś moje miasto nazywa się necropolis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować