• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
KamyK_84

Wiedźmin 2 - brak opcji rozmowy

Pytanie

Mam następujący problem - w II akcie w obozie Keadwen, mam porozmawiać z Henseltem. I tu pojawia się problem bo gdy do niego przychodzę nie ma opcji rozmowy. Łażę dookoła niego, odchodzę wracam, wyłączałem grę i włączałem, NIC. Zresztą w obozie jest też trochę innych postaci, nad którymi nie pojawiają się imiona i możliwość rozmowy, a pamiętam, że we Flotsam każdy miał tą opcję. Nie muszę chyba mówić, że jest to błąd dosyć denerwujący i uniemożliwiający dalszą grę.
Mój komputer : Procesor Intel Core 2 Duo E4700 2.60 gHz, 2 gb ram, karta Nvidia GeForce 9800 gt, Windows 7 Home Premium 64-bit. Gra ustawiona na niskie detale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 19.05.2011 o 17:38, KamyK_84 napisał:

Mam następujący problem - w II akcie w obozie Keadwen, mam porozmawiać z Henseltem. I
tu pojawia się problem bo gdy do niego przychodzę nie ma opcji rozmowy. Łażę dookoła
niego, odchodzę wracam, wyłączałem grę i włączałem, NIC. Zresztą w obozie jest też trochę
innych postaci, nad którymi nie pojawiają się imiona i możliwość rozmowy, a pamiętam,
że we Flotsam każdy miał tą opcję. Nie muszę chyba mówić, że jest to błąd dosyć denerwujący
i uniemożliwiający dalszą grę.
Mój komputer : Procesor Intel Core 2 Duo E4700 2.60 gHz, 2 gb ram, karta Nvidia GeForce
9800 gt, Windows 7 Home Premium 64-bit. Gra ustawiona na niskie detale.


Chłopie, używaj opcji spoilera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Trzeba przeinstalowac gre, tym razem do folderu bez polskich znakow. Czyli np. zamiast do folderu "Wiedźmin 2" to "Witcher 2".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować