Zaloguj się, aby obserwować  
Alexei_Kaumanavardze

Menadżer Corner- czyli wesołe życia wirtualnego menadżera

6 postów w tym temacie

Jestem fanem przeróżnych gier zwanych potocznie menadżerami i dlatego postanowiłem założyć ten temat. Chciałbym abyście dzielili się swoimi rekordami na temat różnych gier udzielali porad na temat strategii rozwojów a także porównywali swoje wyniki.

Otóż może zacznę od mojego (nie wiem właściwie dlaczego) ulubionego tytułu, czyli Menadźera Żuzlowego. Zgrywam się w niego mimo iż ma przedpotopową grafikę zero dźwięku i właściwy brak trybu graficznego(no chyba, ze ktoś chce ogladać jak przez cały mecz cztery kropki ścigają sie po czymś podobnym do toru) ale autorom udał się uchwycić to co dla tego sportu najważniejsze. Emocje i oczekiwanie na wynik każdego kolejnego biegu. Dodatkowym atutem jest o, że giera ma aktualne składy i jest całkowicie za free (do pobrania z tąd http://www.menadzer.website.pl/) Aktualna wersja jest w przygotowaniu ale dzięki rozbudowanemu edytorowi można uaktualnić sklady dla całej ligi. Aktualnie gram własnym zespołem Czarni Motor Cybinka i jestem mistrzem i dopiero w 2010 zaczałem rozbudowę stadionu. Dzięki umiejętnemu zarządzaniu sprowadziłem wielu nowych zawodników a także wyksztaciłem młodzież która zastępuje mój normalny skład w mniej ważnych meczach i wygrywa. Poza tym gra oferuje 5 poziomów trudności i tylko (a moze aż) ligę polską. Oprócz tego można miec nadzieje, ze po karierze zawodniczej niektórzy z byłych żużlowców stanie się trenerami. W mojej ocenie to najlepsza gra żużlowa w jaką dane było mi grać.

A czy wy też graliści w tą a może polecacie mi inną grę:) Czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 15:35, mocny.pl napisał:

To jest ok!

To się wysilileś! Co jest OK? Temat? Gra? Forum?

W menadżery nie gram, ale ostatnio coś mnie ciągnie do piłkarskich, szczególnie do Football Menager 2006. Czy jest dobry[menager]? Czy opłaca się kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 16:11, mocny.pl napisał:

Każdy menadzer jest fajny !W każdy jaki grałem mi się podobał !

Cieszę się... A czy innym też się spodoba FM 2006? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować