Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2009 o 11:33, igorn55 napisał:

>Poza tym... jeśli dużo czasu spędza się przy TDU to IMO taki CP jest warty ceny.


gram trochę w TDU i moje zdanie jest zgoła odmienne. Wszystko zalezy od tego co kto lubi,
bo jezeli w CP otrzymuję 46 pojazdów, a interesuje mnie spośród nich 7-8, to zakup jest
dla mnie bez sensu.


Dlatego myślałem o takim sposobie dystrybucji, że płacisz tylko np za poszczególne samochody, ale wątpię, żeby takie coś weszło w życie jeśli chodzi o PC... no i pozostaje kwestia sposobu płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 13:05, RazorBMW napisał:

Dlatego myślałem o takim sposobie dystrybucji, że płacisz tylko np za poszczególne samochody,
ale wątpię, żeby takie coś weszło w życie jeśli chodzi o PC... no i pozostaje kwestia
sposobu płatności.

No dokładnie, też uważam że sposób dystrybucji dodatkowych aut, powinien przypominać ten z XBL. Ja osobiście na pewno nie kupię CP (a przynajmniej do czasu, kiedy cena spadnie do poziomu 20 zł), bo nie lubie płacić za coś, czego nie będe używał.

Co do sposobu płatności. Jak dla mnie to mógłby być przelew / paypal / sms. Wybieramy co chcemy, potem otrzymujemy kod który podajemy przy płatności (względnie w treści sms) i voila. System sobie identyfikuje kod, a my otrzymujemy auta. Ewentualnie możnaby zrobić konta graczy, że wpłacamy sobie powiedzmy 10 zł na to konto i tyleż mamy do wydania na dodatki. Wbrew pozorom dystrybucja, nazwijmy to, jednostkowa nie byłaby wielkim problemem dla producenta/wydawcy, a na pewno wielu osobom umiliłaby rozgrywkę (mi na przyklad).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że pewnie jednostkowa dystrybucja okazałaby się droższa od "paczkowej". Kup 5 samochódów za 10 złoty lub jeden za 3.50. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 12:21, Michal_Raven napisał:

> A co można robić jak już przejdę wszystkie wyścigi, zadania etc. ?
Jeździć ze znajomymi po wyspie :)

> Ile miej więcej czasu wam to zajęło ?
Dojście do poziomu mistrza to jakieś 20h. Wykonanie wszystkich wyścigów i zadań to jakieś
60-80h.



Hmmmm.... na prawdę przejście tej gry w 100% czyli wszystkich zadań, wyścigów, wyzwań zajmuje 60-80 h ? Czy robisz sobie jaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 18:29, Chlorofil napisał:

Hmmmm.... na prawdę przejście tej gry w 100% czyli wszystkich zadań, wyścigów, wyzwań
zajmuje 60-80 h ? Czy robisz sobie jaja ?

100% gry nigdy nie będziesz miał, bo w to wchodzi tryb online, jednak wszystko co jest do zrobienia offline zajmuje tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 18:54, Michal_Raven napisał:

> Hmmmm.... na prawdę przejście tej gry w 100% czyli wszystkich zadań, wyścigów, wyzwań

> zajmuje 60-80 h ? Czy robisz sobie jaja ?
100% gry nigdy nie będziesz miał, bo w to wchodzi tryb online, jednak wszystko co jest
do zrobienia offline zajmuje tyle czasu.


Gdzieś czytałem o problemie polskiej wersji TDU...

"Jest błąd i nie da się przejechać wyścigów międzyklubowych które są konieczne od zdobycia poziomu AS"

Czy to prawda?

Jeżeli tak to można to jakoś naprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 19:09, Chlorofil napisał:

Czy to prawda?

Prawda to i tego nie da się naprawić. Ale słyszałem, że trzeba aby wszystkie komputery były w jednej sieci LAN, do której należeliby członkowie dwóch klubów. Jest też wersja cziter, gdzie modyfikuje się save. Ale zdobycie poziomu AS nic nie daje w grze, poza wypełnioną koroną obok nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 19:16, Michal_Raven napisał:

Jest też wersja
cziter, gdzie modyfikuje się save.


Zmodyfikować nie zmodyfikuje, tylko wywoła się po prostu crash.
Tutaj jest celowy, a koledze po prostu przypadkiem się kiedyś scrashował i tyle.
Więc nie wiem, co w tym cziterskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 08:45, RazorBMW napisał:

Więc nie wiem, co w tym cziterskiego?

Cziterskie jest to, że w sposób legalny nie da się uzyskać poziomu AS, a jeśli ktoś zdaje sobie sprawę z tego, że trzeba zmodyfikować save, aby móc szpanować przed znajomymi poziomem AS, to jak można to inaczej nazwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>że trzeba zmodyfikować save, aby móc szpanować przed znajomymi poziomem

Dnia 23.07.2009 o 10:21, Michal_Raven napisał:

AS, to jak można to inaczej nazwać?

niedorobieniem gry? Jest to dolegliwośc polskiej wersji gry (przynajmniej z tego co wiem). Jeśli ktoś posiada angielską wersję to może międzyklubowe zrobić. Poza tym, crash save nie powoduje jedynie zaliczenia międzyklubowych. Są efekty uboczne, jak np. poszatkowanie odkrytych dróg na wyspie (czyli np. mamy 1 km odkryty, 1 km nieodkryty na przemian, czy konieczność ponownego robienia wielu innych zadań.

Natomiast zasadność tego zabiegu pozostawia wiele do życzenia, bo jak już powiedziałeś nie daje to dokładnie nic, jedynie wypełnioną koronę obok nicku zamiast pustej, co dodajmy na większości graczy nie robi wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo.

A więc... jestem świeżo po zakupie gry.

Przeszedłem samouczek czyli wypożyczyłem samochód, kupiłem dom, kupiłem samochód, przeszedłem na 1 miejscu wyścig dla debiutantów.

Gram na profilu online.

Wyprowadzam samochód z domu i... gdzie są gracze ?

Wyścigi mam na GPS, ale gdzie się kręcą gracze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trafiasz w pory, kiedy nikt w to nie gra, albo po prostu każdy już o TD:U zapomniał. ;D W każdym razie, może w ustawieniach coś źle masz ustawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 12:23, Vytrix napisał:

Może trafiasz w pory, kiedy nikt w to nie gra, albo po prostu każdy już o TD:U zapomniał.
;D W każdym razie, może w ustawieniach coś źle masz ustawione.


Jak nie grałeś w TDU to po co nabijasz posta ? Żeby kogoś z błąd wprowadzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 12:51, Chlorofil napisał:



Prawdopodobnie trafiłeś na pusty serwer. Spróbuj pojeździć chwilę na jakimś obszarze, a jeśli nikt się nie dołączy to wejdź na główną mapkę, ustaw, żeby pokazało dostępnych graczy i kliknij na jakiegoś gracza. Może się tak stać, że po tym wciąż będziesz sam na mapie, więc próbuj to aż załapie.
I jeszcze taka mała rada- zauważyłem, że im więcej graczy na jakimś serwerze, tym łatwiej do niego się dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w TD:U, więc wiem jak to wygląda. Też nie zawsze się spotykałem z graczami od razu po wyjściu, trzeba po prostu poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się zawsze tak jest za pierwszym razem, że nie ma graczy, ale jak wyjdziesz i ponownie wejdziesz do gry wszystko będzie w porządku. Przynajmniej ja tak miałem.
PS Jak będziesz miał wolny czas to mów, pojeździmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem posiadam Windows 7 i jak chce zainstalowć Test Drive Unlimited to nie mogę bo klikam instaluj coś się ładuje i po chwili mogę kliknąć tylko zakończ wie może ktoś wie o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 18:58, Szw3dzik napisał:

Witam mam problem posiadam Windows 7 i jak chce zainstalowć Test Drive Unlimited to nie
mogę bo klikam instaluj coś się ładuje i po chwili mogę kliknąć tylko zakończ wie może
ktoś wie o co chodzi ?

Podaj więcej szczegółów. Strzelam, że to rozwiąże problem :.
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować