Zaloguj się, aby obserwować  
BiShopKF

Darmowa wysyłka pow. 150 zł czy nie ???

29 postów w tym temacie

Witam
Niedawno w sklepie gram.pl ogłoszono, że kazda paczka o wartosci powyżej 150 zł będzie wysyłana za darmo. Złożyłem dzis zamowienie o wartosci ponad 200 zł z wysyłką za pobraniem pocztą polską licząc, ze będzie ona wysłana za darmo. Jednak w podsumowaniu podało mi cenę wraz z przesyłką !!! Nigdzie nie pisało ze bedzie ona darmowa tak jak byc powinna !!! Czy cena przesyłki zostanie mi odliczona czy jak ??? To w koncu 12,90 a za tą cenę mozna by zamowic gre z extra klasyki (dokladajac 1 zł) ;)

Czy ktos wie jak to jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 19:58, BiShopKF napisał:

Czy ktos wie jak to jest ???


150 złotych realnych a więc bez wPLN. Liczy się kwota, którą płacisz z własnej kieszeni (konta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 20:09, kizi napisał:

> Czy ktos wie jak to jest ???

150 złotych realnych a więc bez wPLN. Liczy się kwota, którą płacisz z własnej
kieszeni (konta).


Realnie powinienem zaplacic 237 zł (za sam towar) a napisane jest w podsumowaniu ~250 zł (towar + wysyłka). Bez wykorzystywania wPLN placiłbym niecałe 400 zł, wiec to nie to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 20:12, BiShopKF napisał:

Realnie powinienem zaplacic 237 zł (za sam towar) a napisane jest w podsumowaniu ~250 zł (towar
+ wysyłka). Bez wykorzystywania wPLN placiłbym niecałe 400 zł, wiec to nie to ;)


Widzę, że nie tylko ja dokonuję dużych zakupów w gram.pl :)
Czyli ewidentny błąd - napisz do BOK (chociaż te 48 godzin na odpowiedź... najlepiej zadzwoń).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ty kupił za 400 zł??:) Jeśli na dole w podsumowaniu masz napisane więcej niż 150 zł to wysyłka gratis:) Bo w podsumowaniu odlicza wPLN:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 20:18, pimpor napisał:

Coś ty kupił za 400 zł??:) Jeśli na dole w podsumowaniu masz napisane więcej niż 150 zł to
wysyłka gratis:) Bo w podsumowaniu odlicza wPLN:)


wystarczą 4 gry po 99 zł :) Albo WoW + 2x prepaid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 20:18, kizi napisał:

> Realnie powinienem zaplacic 237 zł (za sam towar) a napisane jest w podsumowaniu ~250
zł (towar
> + wysyłka). Bez wykorzystywania wPLN placiłbym niecałe 400 zł, wiec to nie to ;)

Widzę, że nie tylko ja dokonuję dużych zakupów w gram.pl :)
Czyli ewidentny błąd - napisz do BOK (chociaż te 48 godzin na odpowiedź... najlepiej zadzwoń).


Niepokoi mnie fakt ze na stronie sklepu nie ma juz tego bannera na którym było napisane "powyżej 150 zł wysyłka gratis". Teraz zamiast niego jest "10 zł zniżki dla nowych klientów". Moze juz skonczyla sie ta promocja :/ ?

W każdym razie nie potwierdziłem jeszcze zamówienia (jest na to chyba jeszcze 5 dni) wiec mam czas zeby do nich zadzwonic i wyjasnic sparwę.

Co do mojego zakupu: nazbierało sie duzo małych rzeczy (duzo extra klasyki) ;) Wolę poczekać kilka tygodni i kupic taniej na gram.pl niz przeplacac w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo jeśli jesteś w heyah to masz wysyłke za darmo przy kwocie powyżej 60 zł a pozatym heyah płaci za Ciebie 25 % ;) Ja robie tak częściej zakupy bo nie mam potrzeeb powyżej 150 zł. Jak chce coś kupić i miec darmową przesyłkę to wklepuje www.gram.pl/heyah potem u siebie kod w komórce i jestem happy do konca dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


jak to mawiaja - nic nie trwa wiecznie ;)
a na powaznie, darmowa przesylka powyzej 150 zł jest czasową promocją. ale bez obaw powroci - moze w troszeczke zmienionej formie ale rownie atrakcyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 20:21, Zgodny napisał:

> Coś ty kupił za 400 zł??:) Jeśli na dole w podsumowaniu masz napisane więcej niż 150 zł
to
> wysyłka gratis:) Bo w podsumowaniu odlicza wPLN:)

wystarczą 4 gry po 99 zł :) Albo WoW + 2x prepaid


Parwda, kwota w podsumowaniu rosnie zaskakująco szybko ;))) Chyba to jakiś bug tego kalkulatorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 20:26, Tuddrussel napisał:


jak to mawiaja - nic nie trwa wiecznie ;)
a na powaznie, darmowa przesylka powyzej 150 zł jest czasową promocją. ale bez obaw powroci
- moze w troszeczke zmienionej formie ale rownie atrakcyjnej.



Tego się obawiałem :( To baaardzo nie miło, że przy tak dużych zamówieniach (jak dla mnie) nie jest pokrywana wysyłka, tak jak było do tej pory (choć i tak nie zdążyłem z tego skorzystać). To troche zmiejsza opłacalność zakupu. Moim zdaniem nieprofeslonalnie jest również fakt iż nie bylo ostrzezenia, ze promocja się kończy dnia tego i tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż współczuje Ci, ale jak wydajesz tak dużo na gry i karty pre-paid to te dodatkowe 20 zł za przysyłke tego wszystkiego kurierem to nie jest już tak dużo:) No ale zawsze szkoda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 20:39, pimpor napisał:

No cóż współczuje Ci, ale jak wydajesz tak dużo na gry i karty pre-paid to te dodatkowe 20
zł za przysyłke tego wszystkiego kurierem to nie jest już tak dużo:) No ale zawsze szkoda:/


Nie wydaje mi sie ze 237 (teraz 250) zł na 3 miesiące (poprzednio kupowalem w styczniu) to było jakoś strasznie duzo ponad normę... A te dodatkowe 13 zł to nie jest dla mnie wcale mało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 20:45, BiShopKF napisał:

Jak zresztą widać wg. storny w sklepie promocja jeszcze nawet oficjalnie nie wygasła...


już wygasła :) wykasowali tą informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 20:47, Zgodny napisał:

> Jak zresztą widać wg. storny w sklepie promocja jeszcze nawet oficjalnie nie wygasła...


już wygasła :) wykasowali tą informację


ale wroci - juz od najblizszego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 20:47, Tuddrussel napisał:

> http://www.gram.pl/sklep_promocje.asp#p2

o rzeczywiscie drobny blad z naszej winy - nie zostalo wylaczone. w zwiazku z tym jak najbardziej
darmowa przesylka nalezy sie osobom, ktore dzisiaj zlozyly zamowienia powyzej 150 zł.



:))))))))))))))))))))))))))

Co mam więc zrobić aby moja paczka była wolna od opłat za przesyłkę??? Czy to już będzie z automatu odliczane???

P.S. No to już jest profesjonalniejsze podejście, choć wcale nie jestem az tak zdziwiony - w końcu gram.pl to nie byle sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować