Zaloguj się, aby obserwować  
BiShopKF

Darmowa wysyłka pow. 150 zł czy nie ???

29 postów w tym temacie

Najlepiej skontaktuj się z działem obsługi klienta:D I przedstaw sprawę tak jak wyglądała gdy składałeś zamówienie:) Wtedy napewno odliczą Ci automatycznie jakieś pieniążki albo mniej na fakturce wypiszą i mniej zapłacisz jeśli bierzesz za pobraniem:) Tak czy siak na CDP zawsze można polegać!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 22:02, Liqid napisał:

po banke sa wlpn, jak lepiej kupic w empiku, bo i tak wiecej płacisz za wysyłke niz oszczędzasz
wplnami


przy darmowych przesylkach (np preorder) sie oplaca, na gw:faction+dodatek zaoszczedzilem ok 50zl; i na fable tez troche zaoszczedzielm :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 20:47, Tuddrussel napisał:

> http://www.gram.pl/sklep_promocje.asp#p2

o rzeczywiscie drobny blad z naszej winy - nie zostalo wylaczone. w zwiazku z tym jak najbardziej
darmowa przesylka nalezy sie osobom, ktore dzisiaj zlozyly zamowienia powyzej 150 zł. przepraszamy
za klopot.



A może przedstawiciel CD Projektu mi podpowie:

Co mam więc zrobić aby moja paczka była wolna od opłat za przesyłkę??? Czy to już będzie z automatu odliczane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 22:05, Arkadiusz napisał:

przy darmowych przesylkach (np preorder) sie oplaca, na gw:faction+dodatek zaoszczedzilem ok
50zl; i na fable tez troche zaoszczedzielm :P)

Mało co pojawia się w pre orderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 09:57, Liqid napisał:

> przy darmowych przesylkach (np preorder) sie oplaca, na gw:faction+dodatek zaoszczedzilem
ok
> 50zl; i na fable tez troche zaoszczedzielm :P)
Mało co pojawia się w pre orderze.


no ale sie pojawia ;)
np.taki Gothic III ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ci da pre-order Gothica 3, skoro zamawiasz zapewne ang. wersję, do tego lepiej poczekać do premiery, by lepiej poznać tą produkcję. Wiem, że Gothic MUSI być dobry, ale po co od razu kota w worze brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 18:07, Liqid napisał:

Co ci da pre-order Gothica 3, skoro zamawiasz zapewne ang. wersję, do tego lepiej poczekać
do premiery, by lepiej poznać tą produkcję. Wiem, że Gothic MUSI być dobry, ale po co od razu
kota w worze brać?



ehh..ja musze miec ta gre ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować