Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drugie demo PES 2012 już dostępne

10 postów w tym temacie

Gra bardzo fajna lecz najbardziej denerwuje mnie zachowanie bramkarzy,słabo bronią i się mylą w polu karnym i troche ten drybling za szybki to jak by zmienili do pełnej wersji gry to była by świetna kopanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie strasznie denerwowały dziesiątki filmików z ficzerami. Straaasznie wkurzające, bo nie można ich było wyłączyć, tylko oglądać 10x
I znów brak wsparcia dla klawiatury jak w Fifie. Czy już nikt nie gra na klawiaturach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

także uważam, że gra bramkarzy jest jeszcze gorsza niż w wcześniejszych odsłonach, a to naprawdę jest już swego rodzaju sukcesem...
Co do szybkości gry, nie przeszkadza mi, ba, nawet pasuje bo bliżej jej do PES6 (którego nadal uważam za ostatnią dobrą odsłonę PESa, wciąz w niego grywam) niż mozolny, powolny styl 2010, 2011
Berkel, nie wiem co masz na myśli mówiąc brak wsparcia klawiatury, w settingu ustawisz każdy przycisk dowolnie (tego brakowało mi w Demo FIFA 12 - nawet z tym ustawieniem wewnątrz gry nie udało mi się skonfigurować dobrze pada), poza analogami - ale to jest raczej oczywista kwestia. Ja na padzie gram tylko i wyłącznie w gry piłkarskie/sportowe, a one są jednak tworzone z myślą o kontrolerze, nie klawiaturze.

/edit: Styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 11:44, Chudy2k5 napisał:

Berkel, nie wiem co masz na myśli mówiąc brak wsparcia klawiatury, w settingu ustawisz
każdy przycisk dowolnie (tego brakowało mi w Demo FIFA 12 - nawet z tym ustawieniem wewnątrz
gry nie udało mi się skonfigurować dobrze pada), poza analogami - ale to jest raczej
oczywista kwestia. Ja na padzie gram tylko i wyłącznie w gry piłkarskie/sportowe, a one
są jednak tworzone z myślą o kontrolerze, nie klawiaturze.


Tak, wiem. Powinienem sobie kupić w końcu pada. Chodzi mi raczej o to, że w settings ustawienia klawiszy wyglądają tak "LT -> przycisk na klawiaturze", tyle, że ja nie wiem co oznaczają przyciski z pada. Czy taki X na padzie to podanie czy jednak strzał. A może krótkie podanie? Widzę tylko oznaczenia przycisków z pada, a nie nazwy akcji, które reprezentują. W demie nowej fify wyglądało to lepiej, bo większość akcji była nazwana właśnie w stylu "krótkie podanie, strzał", ale też nie wszystkie. Te dolne były tak samo jak w PES. Nie jestem fanem gier piłkarskich, a gram w nie raczej okazyjnie na konsoli, jak zjawię się u jakiegoś znajomego i akurat chwilkę pogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 15:31, Mrozinnio napisał:

Te filmiki na początku skutecznie mnie odstraszył. Jednorazowe ich obejrzenie wystarczy,
więcej tego demka nie odpalę...


Aby nie oglądać tego intro w kółko, można usunąć plik "pes12pv.sfd" w folderze "img" w katalogu z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować