Zaloguj się, aby obserwować  
madjudge

PRE-OREDRy w GRAM.PL

19 postów w tym temacie

A co konkretnie masz na mysli? Bo jesli GW:F to ja nie jestem zawiadziony. W dniu premiery dostane paczke z gra, a grac i tak moge od wczoraj. Ja nie widzę zadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład miałem dostać Fable:Zapomniane Opowieści 2 dni przed premierą a dostałem tydzień po premierze.A miało być tak pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też narazie nie mam co narzekać:) CDP wszystko robi dobrze:D Jedynie na kogo mogę być zły to poczta polska, bo to oni tak te przesyłki dostarczają, że aż mnie ścika:) Ale kurier to co innego:D Dzisiaj mam przewidywanę date dostarczenia Warcrafta, narazie nikt z poczty nie przyszedł i czuję, że to ja będe dreptał potem na poczte, żeby się zapytać czy doszła paczka:) Kiedyś miałem tak, że na paczkę z Allegro czekałem 2 tygodnie a się okazało, że już od tygodnia paczka leży na poczcie tylko nikt awizo mi nie przyniósł:) A co do pre orderów to jak zamawiałem Fable to doszło tak jak miało dojść tak, że sklep pewnie sobie radzi ale organy wykonawcze zamówienia nie bardzo:) Czasami nawet kurier gdzieś zawieruszy przesyłkę bo na poczcie to się ciagle zdarza:) Polecam zawsze wybierać w pre-orderach kuriera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 05:07, coyot napisał:

A co konkretnie masz na mysli? Bo jesli GW:F to ja nie jestem zawiadziony. W dniu premiery
dostane paczke z gra, a grac i tak moge od wczoraj. Ja nie widzę zadnych problemów.


Proprosze o informację jak już dostaniesz produkt, bo zapewnienia że go dostanę "jutro" słyszę od środy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post ma na celu poznanie opini ludzi na temat DOSTAW pre-orderów, a nie czy to jest dobre rozwiązanie.
PRE-ORDER w sklepie GRAM.PL jest SUPER, a jeżeli dodać do tego możliwość użycia wirtualnych pieniędzy, to biją innych na głowę. Szwankuje tylko i wyłącznie wysyłka. Sposób dostawy to już historia na inny post :) PP ma swoje "prawa" i GRAM.PL nie ma na to żadnego wpływu. Jakiekolwiek skargi skierowane do CDP a dotyczące PP to ewidentna pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 11:27, madjudge napisał:

> A co konkretnie masz na mysli? Bo jesli GW:F to ja nie jestem zawiadziony. W dniu premiery

> dostane paczke z gra, a grac i tak moge od wczoraj. Ja nie widzę zadnych problemów.

Proprosze o informację jak już dostaniesz produkt, bo zapewnienia że go dostanę "jutro" słyszę
od środy.


Dzis o 12 dostalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj ludzie... wszyscy nagle zakładają tematy jak nie o pre-orderach to o firmach kurierskich. stało sie jak stało... nie ma co tego juz roztrząsać... napisaliśmy ponad 200 postów w komentarzu... sami zresztą wiecie... myślę, że takie tematy są nie potrzebne.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 22:27, s-killer napisał:

oj ludzie... wszyscy nagle zakładają tematy jak nie o pre-orderach to o firmach kurierskich.
stało sie jak stało... nie ma co tego juz roztrząsać... napisaliśmy ponad 200 postów w komentarzu...
sami zresztą wiecie... myślę, że takie tematy są nie potrzebne.. :P


Pozostałe posty są przy poszczególnych grach, a mi chodziło ogólnie o pre-ordery.

Zamówiłem juz trzy i za każdym razem był jakiś "krzaczek". To co się dziej z GW: Faction jest opisywane w innym temacie i tam też "udzielam się". Tutaj chce poznać opinie innych użytkowników, czy PRE-ORDERY w GRAM .PL to fikcja i oszustwo, czy też super sprawa bez żadnych minusów :) Prawda i tak leży po środku, bo nic nie jest czarno-białe. Ale mi chodzi własnie o ustalenie poziomu "szarości", bo obecnie wg mnie to prawie czerń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za noobowe pytanie, ale czy w sposobie przesyłki zaznaczyłeś kuriera? Bo jeżeli nie to sam sobie jesteś winien: Poczta Polska może bez żadnych konsekwencji próbowac dostarczyć paczkę przez 14 dni. W przypadku Kuriera termin ten jest skracany najczęściej to 24h. Ja na gram.pl złożyłem tylko jeden pre-order: Fable:Zapomniane Opowieści. Paczka była dostarczona na 2 dni przed premierą. Doszła chyba tak koło 17:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 22:59, shinian napisał:

Przepraszam za noobowe pytanie, ale czy w sposobie przesyłki zaznaczyłeś kuriera? Bo jeżeli
nie to sam sobie jesteś winien: Poczta Polska może bez żadnych konsekwencji próbowac dostarczyć
paczkę przez 14 dni. W przypadku Kuriera termin ten jest skracany najczęściej to 24h. Ja na
gram.pl złożyłem tylko jeden pre-order: Fable:Zapomniane Opowieści. Paczka była dostarczona
na 2 dni przed premierą. Doszła chyba tak koło 17:00.


Kto pyta nie błądzi :)

Tak zaznaczyłem kuriera i do tego opłaciłem zamówienie 21 kwietnia !! Fable nie zamówiłem i może naprawię ten błąd :) Tyle że kłopoty z pre-orderami to chyba moja specjalność :( GRAM.PL jeszcze żadnego nie dorączyło mi w terminie. Poprzednie zamówienie na The Settlers: Dziedzictwo Królów LEGENDY dostałem 15 marca czyli ładnych KILKA dni po oficjalnej premierze. I niestety przy GW: Faction sytuacja się powtarza. Zamówiłem też w Pre-orderze H0M&M 5 ale to już za pobraniem, nie wierzę już w solidność firmy GRAM.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 23:13, madjudge napisał:

Tak zaznaczyłem kuriera i do tego opłaciłem zamówienie 21 kwietnia !! Fable nie zamówiłem i
może naprawię ten błąd :) Tyle że kłopoty z pre-orderami to chyba moja specjalność :( GRAM.PL
jeszcze żadnego nie dorączyło mi w terminie. Poprzednie zamówienie na The Settlers: Dziedzictwo
Królów LEGENDY dostałem 15 marca czyli ładnych KILKA dni po oficjalnej premierze. I niestety
przy GW: Faction sytuacja się powtarza. Zamówiłem też w Pre-orderze H0M&M 5 ale to już za pobraniem,
nie wierzę już w solidność firmy GRAM.PL

wyczuwam tu jakąś prowokację - ja na gram.pl jeszcze się nie zawiodłem - czesem w pudełkach są połamane ząbki i tyle tylko złego mnie spotkało. Preordery też w czasie docierają. Może ty mieszkasz po prostu gdzieś na zadupiu i kurier nie dociera bo mu wachy nie starcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 23:58, Evil Khan napisał:

> Tak zaznaczyłem kuriera i do tego opłaciłem zamówienie 21 kwietnia !! Fable nie zamówiłem
i
> może naprawię ten błąd :) Tyle że kłopoty z pre-orderami to chyba moja specjalność :(
GRAM.PL
> jeszcze żadnego nie dorączyło mi w terminie. Poprzednie zamówienie na The Settlers: Dziedzictwo

> Królów LEGENDY dostałem 15 marca czyli ładnych KILKA dni po oficjalnej premierze. I niestety

> przy GW: Faction sytuacja się powtarza. Zamówiłem też w Pre-orderze H0M&M 5 ale to już
za pobraniem,
> nie wierzę już w solidność firmy GRAM.PL
wyczuwam tu jakąś prowokację - ja na gram.pl jeszcze się nie zawiodłem - czesem w pudełkach
są połamane ząbki i tyle tylko złego mnie spotkało. Preordery też w czasie docierają. Może
ty mieszkasz po prostu gdzieś na zadupiu i kurier nie dociera bo mu wachy nie starcza ;)


Też tak myślę :) w końcu Wrocław to zadupie :) mieszkam koło dworca głównego, a nie na peryferiach !!
w obu przypadkach służe kopiami korespondencji z pracownikami GRAM.PL i kopiami listów przewozowcyh z Mastelinka :)
Moje jedyne zawody z GRAM.PL to dostawa, raszt jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować