• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Jaszczur358

Steam - Problem

Pytanie

Cześć. Mam mały problem. Kolega, nie wiem czemu, podał mi linka żebym zalogował się na stronce Steam. Strona wyglądała tak jak steam, ale Setam''em nie była. Ja to zrobiłem nie wiedzieć czemu,ale jednak. Grałem i logowałem się na koncie przez dobre dwa tygodnie i nic. Aż tu nagle pewnego wieczoru nie mogłem się zalogować na koncie i już wiedziałem przez co. Teraz co tydzień wysyłam do Steam maila o pomoc, ale jak narazie nic. Czekam 3 tyg. Nie wiem co robić. Największy problem to to że nie pamiętam mojej tajnej odpowiedzi i właśnie o tym do nich pisze ale tracę cierpliwość. Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 11.10.2011 o 17:03, Jaszczur358 napisał:

Cześć. Mam mały problem. Kolega, nie wiem czemu, podał mi linka żebym zalogował się na
stronce Steam. Strona wyglądała tak jak steam, ale Setam''em nie była. Ja to zrobiłem
nie wiedzieć czemu,ale jednak. Grałem i logowałem się na koncie przez dobre dwa tygodnie
i nic. Aż tu nagle pewnego wieczoru nie mogłem się zalogować na koncie i już wiedziałem
przez co. Teraz co tydzień wysyłam do Steam maila o pomoc, ale jak narazie nic. Czekam
3 tyg. Nie wiem co robić. Największy problem to to że nie pamiętam mojej tajnej odpowiedzi
i właśnie o tym do nich pisze ale tracę cierpliwość. Co robić ?

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=99683

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A jak zmienić email na steam ten na który było założone konta był ze 2 lata nie używany i został skasowany (fizycznie go nie ma .)Mam pudełka(cd -key) z grami które są na danym koncie zarejestrowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2011 o 19:25, Carter napisał:

A jak zmienić email na steam ten na który było założone konta był ze 2 lata nie używany
i został skasowany (fizycznie go nie ma .)Mam pudełka(cd -key) z grami które są na danym
koncie zarejestrowane

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=4988-DHXV-7272

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować