Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Już graliśmy w tryb dla jednego gracza z Assassin’s Creed Revelations

23 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2011 o 21:08, SmokeGuciooPL napisał:

Ja już kupiłem AC;R oczywiście na gram.pl ;p


Nie wiedziałem, że tak szybko realizują wysyłki przedpremierowe :).

Na grę rzecz jasna czekam z niecierpliwością. Fabuła mimo swej standardowej struktury zachwyca mnie z każdą kolejną odsłoną. W AC II i Brotherhood było pełno ciekawych zwrotów akcji, przez które niekiedy opadała mi szczęka - jak zakończenie w dwójce (kiedy to Minerwa zwróciła się do Desmonda). Z tego co tu przeczytałem gra odpowie na wiele pytań jakie miałby zadać każdy fan serii po przejściu wszystkich części. Dobrze również, że twórcy zajęli się grafiką w grze, gdyż przez nią często traciłem uwagę, przez co nie usłuchałem ważnych dialogów - zwłaszcza gdy się spojrzy w krajobraz...
Właściwie to jestem pewien o do tego, że Revelations zachwyci mnie wątkiem fabularnym po raz kolejny. Oby to samo było pod względem nowości. Nie żeby mi coś przeszkadzało, wraz z kolejnymi odsłonami gra zyskuje masę ciekawych bajerów, jeśli teraz dostanę w swe ręce chociaż jedną tak fajną rzecz jak ostrze z hakiem będę w pełni uradowany.

PS. Na początku zastanawiałem się kim jest autorka tekstu, dzięki za info. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 18:26, kyr napisał:

ciekawe kiedy ogłoszą opóźnienie premiery na pc... szykuję już kasę na maj

Już jakiś czas temu ogłosili. Premiera wersji PC jest obecnie planowana na 1 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować