• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Ticzo

Modern Warfare 3 Multiplayer problem

Pytanie

Witam zwracam się do was gramowiczów z prośbą o pomoc.Zakupiłem właśnie świeży egzemplarz coda mw 3 jestem z niego bardzo zadowolony jednak że...Granie w trybie single jest bardzo dobre i spójnie bez lagów ścin blue screenów czy innych tego typu przypadków.
Jednak że granie w multiplayera nie mogę zaliczyć do moich dzisiejszych udanych przygód.Problem leży w tym że mam okropne lagi.. przykład jest taki gram sobie nic się nie dzieje a nagle jest lag i cofa mnie kilka kroków wstecz mimo iż mój pasek pingu pokazuje że nie mam problemów z łącznością ...a przy takich rollbackach i lagach dużo nie pogram... a nawet jesli to kończę mecz ze statami 0:20.... z góry dziękuje za wszelkie informacje i pomoc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Zrób sobie test na speedtest.net, oraz na pingtest.net i daj wyniki. Ping może być dobry cały czas, ale wystarczy kilka chwil pingu na poziomie 300 byś odczuł lagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.11.2011 o 23:39, Ticzo napisał:

nagle jest lag i cofa mnie kilka kroków wstecz mimo iż mój pasek pingu pokazuje że nie
mam problemów z łącznością ...a przy takich rollbackach i lagach dużo nie pogram... a
nawet jesli to kończę mecz ze statami 0:20.... z góry dziękuje za wszelkie informacje


cztery zielone paski pingu MW3 oznaczają, że masz ping nie gorszy niż 150 czy 200, nie pamiętam jaka była granica do pierwszego paska... Musisz po prostu poczekać, pierwsze dni takie będą. Matchmaking z każdym dniem będzie działać coraz lepiej bo teraz pewnie dołącza cię do ludzi z całej europy i masz wysokie pingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No właśnie też tak myślałem ale już sam nie wiem no nic....trzeba czekać może coś sie poprawi może jakiś patch
dzięki btw. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

I też bardzo smuci mnie fakt że znów odeszli od pingu w formie liczb....bo nigdy te paseczki mi nic nie mówiły oprócz tego że jeżeli mam kropeczkę lub dwa paseczki to mam bardzo duży ping ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam mam taki problem że Call of Duty: Modern Warfare 3 nie chce mi się zaktualizować do wersji 1.4.364 co mam zrobić żeby się zaktualizowało ???? Steam nie chce mi zaktualizować . Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, mam problem z lagami (0.5-2 sekundowe zawiechy, rzadko dłuższe) chociaż ping jest w porządku. Gra w singlu chodzi na full (bez okluzji otoczenia) bardzo płynnie, internet mam chyba wystarczający bo na speed teście wychodzi 12mb downloadu i 5 uploadu ping ok 10ms. Ten problem występuje także w innych grach. Internet jest w sieci osiedlowej, bez routera podłączony bezpośrednio kablem. Procesor Core Duo 2.53, 4GB ramu karta NVIDIA GeForce 9500GT 1GB Windows 7. Serdecznie proszę o jakieś wskazówki co może być przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować