• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
lpok

PES 6 problem z instalacą

Pytanie

Zakupiłem uzywanego Pes 6 na allegro.Niestety mam problem z zainstalowaniem jej .Powodem jest nie działający kod,który prawdopodobnie został wykorzystany prze pierwszego własciciela.Czy to znaczy że gra jest już bezużyteczna.Da się jeszcze coś z tym zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 10.11.2011 o 13:34, lpok napisał:

Zakupiłem uzywanego Pes 6 na allegro.Niestety mam problem z zainstalowaniem jej .Powodem
jest nie działający kod,który prawdopodobnie został wykorzystany prze pierwszego własciciela.Czy
to znaczy że gra jest już bezużyteczna.Da się jeszcze coś z tym zrobi?


Skontaktuj się z osobą od której kupiłeś grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak do tej pory nie dostałem maila od sprzedającego jak rozwiązać ten problem.I co mam teraz zrobić z tą gierką/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2011 o 12:33, lpok napisał:

Jak do tej pory nie dostałem maila od sprzedającego jak rozwiązać ten problem.I co mam
teraz zrobić z tą gierką/


Nic nie zrobisz, bo gdyby gra była nowa to byś dostał nowy kod, ale jeśli już ktoś grę używał to niestety... Raczej nic nie zdziałasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2011 o 14:39, lpok napisał:

To w tej sytuacji powinienem wystawić negatywa sprzedajacemu.


Poczekaj jeszcze kilka dni, a jak nie będzie odpowiedz toi napisz bardziej agresywnego e-maila, w którym postraszysz kolesia, że złożysz sprawę na policję. Jak i to nic nie da, to będziesz musiał to rzeczywiście zgłosić. Allegro ma jakiś system ochrony przed oszustami i jeżeli wartość kupowane rzeczy nie przekraczała 200zł, to możesz odzyskać wszystkie pieniądze. Zakładam oczywiście,że w opisie w aukcji nie było mowy o tym, że klucz jest nie do użytku, bo jeżeli było to napisane, choćby małym druczkiem to nic nie zdziałasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2011 o 15:02, Piterixos napisał:

> To w tej sytuacji powinienem wystawić negatywa sprzedajacemu.

Poczekaj jeszcze kilka dni, a jak nie będzie odpowiedz toi napisz bardziej agresywnego
e-maila, w którym postraszysz kolesia, że złożysz sprawę na policję. Jak i to nic nie
da, to będziesz musiał to rzeczywiście zgłosić. Allegro ma jakiś system ochrony przed
oszustami i jeżeli wartość kupowane rzeczy nie przekraczała 200zł, to możesz odzyskać
wszystkie pieniądze. Zakładam oczywiście,że w opisie w aukcji nie było mowy o tym, że
klucz jest nie do użytku, bo jeżeli było to napisane, choćby małym druczkiem to nic nie
zdziałasz.

Nie zaznaczył tego w aukcji.Tylko mój błąd,bo juz mu wystawiłem pozytywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować