Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dante`s Inferno doczeka się kontynuacji?

7 postów w tym temacie

Ciekawe jak to się będzie miało do Boskiej Komedii? Myślę że jak poprzednio, czyli nijak. Oczywiście nie twierdzę że gra na jej podstawie powinna polegać na chodzeniu i rozmowie. Zastanawiam się jednak jak na kanwie takiego dzieła jak Boska Komedia można zrobić komercyjną sieczkę która nawet jako gra absolutnie niczego nowego do gatunku nie wnosi. Ciekawe czy twórcy w ogóle (prze)czytali oryginał? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pastwiąc się zbytnio nad tą grą, była po prostu średnią podróbką GOW3. Z pewnością z kolejną częścią będzie podobnie, jak tylko zaczną pojawiać się materiały z GOW4 ruszą z pracą pełną parą, żeby wypuścić drugą część Dantego przed GOW4 ;).

Zresztą, proceder jest dość pospolity, podobnie dzieje się przed premierą każdej gry z serii Diablo- rynek zostaje zalewany przez wszelkiego rodzaju "pogromców" lidera :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi rowniez gra sie podobala. Prawda, ze nie byla specjalnie oryginalna, mimo to design lokacji jak i cala otoczka dziejaca sie w piekle dala mi mase radosci i chetnie zobaczylbym nastepna czesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo pierwszej części spodobało mi się bardziej niż God of War III, więc kupiłem sobie pełną wersję. Jak palpatine powiedział, okazała się przeciętną podróbką GoW. Szkoda, bo klimat miała fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 22:30, Niflheim napisał:

Demo pierwszej części spodobało mi się bardziej niż God of War III, więc kupiłem sobie
pełną wersję. Jak palpatine powiedział, okazała się przeciętną podróbką GoW. Szkoda,
bo klimat miała fajny.



Przykro mi. Kiedy pisałem na forum i lojalnie uprzedzałem, zostałem zmieszany z błotem :(.
Na prawdę nie jestem taki zły, jak można sądzić po moich postach :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować