Zaloguj się, aby obserwować  
Senzei

Drunk Pandaz

1 post w tym temacie

Witam.

Otóż jak już wiemy, za nie całe 2 tygodnie, bo 19 grudnia - startuje Zamknięta Beta gry Eligium.
I tutaj zwracam się do was - Czy chcieli byście gildie? A raczej - czy chcieli byście do niej dołączyć?
Wiem już, że polskie gildie często nie bywają najlepsze (chociaż i takie się zdarzają), jednak dla nas to się nie liczy. My chcemy po prostu grać i dobrze spędzać wspólnie czas. Oczywiście jakieś tam osiągnięcia nie zaszkodzą.
Z góry uprzedzam, praktycznie nikt z was mnie chyba nie zna (być może znajdą się jakieś wyjątki), więc nie wiecie jaki jestem. Ja po prostu nie lubię cackać się z cwaniakami którzy pokazują jacy to oni nie są. Więc jeśli:
Chcesz gildii w której nikt nie wyjedzie do Ciebie z bluzgami, a teamwork i wspólnota są dla Ciebie podstawą gry - Dołącz!
Jesteś Casualowym graczem i nie masz dużo czasu na grę, a gdy już grasz, to czas spędzony przy grze chcesz spędzić w doborowym towarzystwie - Dołącz!
Jesteś Graczem Hardcore lub Semi-Hardcore i chcesz po nocach spędzać z nami czas, nie martwiąc się że będziesz sam - Dołącz!
Jesteś Człowiekiem przepełnionym humorem i umiesz z uśmiechem przyjąć pogardę i wrzuty (sarkazm ofc.) - Dołącz!
Jesteś Pandą która lubi będąc pijanym siedzieć i grać z także pijanymi ludźmi w MMO - Dołącz!
Jesteś Skillzorem który każdego na PvP składa na dwa hity - Dołącz!
Jesteś Ogarnięty i masz mózg, (ewentualnie może być jakiś ts/vento/hosting + domenę pod stronę ze sprzętem wartym 3000 zł) - Dołącz!
Nie odejdziesz po dniu i grać będziesz dopóty, dopóki albo Frogster nie zamknie gry, albo nie umrzemy!
Ogólnie - Jeśli po prostu chcesz się dobrze bawić i uśmiać do łez, czy zarwać kilka nocek i mieć wspomnienia, lub poznać miłość swojego życia (np. mnie) - Zapraszamy!

Btw. Pazerom mówimy zdecydowanie NIE!

[color=red]Osoby odpowiedzialne za Gildię[/color]
SENZEi. - Guild Leader
Szpadyzorka - Vice Leader/Rekrutantka.
Sirion - Oficer/Zarządzanie Mięsem Armatnim (Czyli krótko mówiąc pomaga mi banować tych niegrzecznych, a nagradzać grzecznych i aktywnych. )
XXX - Oficer.
XXX - Oficer.
Uprzedzam, że ufam tylko nielicznym...

Aktualnie strona w budowie (Taaaak, nie ma co się śpieszyć), a rekrutację przeprowadzamy [url= https://forum.eligium.com/showthread.php?t=421]TUTAJ[/url]

Pozdrawiam, BIG DADDY PANDA, Senzei

PS. Informacje na temat gry znajdziecie na tym samym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować