• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Jaszczur358

Resident Evil V - Problem

Pytanie

Cześć. Mam problem z grą Resident Evil V. Wczoraj grając z kolegą w ową grę musiałem wyłączać oczywiście. Dziś próbowaliśmy zagrać ponownie. U kolegi wszystko w porządku, a u mnie niestety nie. Nie wiem czemu ale wyskakuje błąd, iż pliki zapisu stanu gry prawdopodobnie są uszkodzone. No nic. Zacząłem od nowa, minąłem kilka checkpointów przechodząc kilka misji ponownie wyłączyłem grę. Około godzinkę temu włączam grę i znowu to samo. Przeinstalowałem grę i wciąż. Proszę co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

  • 0

Piewsze wsłyszę o takim problemie. Poza tym mało piszesz o swojej wersji gry i platformie.

Ja działam na PC. Mam wersję z pomarańczowej kolekcji i chociaż przy instalacji było trochę pomniejszych problemów, teraz wszystko działa porządnie, nawet pomimo licznych eksperymentów z modami.

Na PC możesz spróbować wywalić grę totalnie, usuwając zapisy z rejestrów i zainstalować raz jeszcze.

Inna opcja, trochę upierdliwa, to spróbować kopiować savedata.bin (powinno się znajdować w "moje dokumenty" w katalogu CAPCOM\ twój profil) zaraz po ukończeniu gry i w razie wystąpienia problemu spróbować wkleić plik z ostatnim savem w ten katalog. O ile już wtedy nie będzie skorumpowany.

Albo po prostu masz zrypaną wersję i tyle. Shit happens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować