Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Serie EA Classics i Platinum wzbogaciły się o wiele nowych tytułów - zamów je w sklepie gram.pl!

24 postów w tym temacie

Kupiłbym Dead i Alice na xboxa ... niestety , brak choćby kinowego spolszczenia przeszkadza mi w tym . To ma być zachęta do kupowania orginałów ? No nic , zawsze można zwalić na piractwo niską sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 19:07, fenix00 napisał:

Kupiłbym Dead i Alice na xboxa ... niestety , brak choćby kinowego spolszczenia przeszkadza
mi w tym . To ma być zachęta do kupowania orginałów ? No nic , zawsze można zwalić na
piractwo niską sprzedaż.


Dlatego też planowany jest "czarny marzec" - miesiąc bez kupowania i BEZ ściągania piratów filmów, muzyki i gier, przypadający akurat na koniec okresu rozliczeniowego wszystkich mający być oznaką protestu wobec praktyk wydawców/producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 19:52, buggeer napisał:

> Kupiłbym Dead i Alice na xboxa ... niestety , brak choćby kinowego spolszczenia
przeszkadza
> mi w tym . To ma być zachęta do kupowania orginałów ? No nic , zawsze można zwalić
na
> piractwo niską sprzedaż.

Dlatego też planowany jest "czarny marzec" - miesiąc bez kupowania i BEZ ściągania piratów
filmów, muzyki i gier, przypadający akurat na koniec okresu rozliczeniowego wszystkich
mający być oznaką protestu wobec praktyk wydawców/producentów.


W cuda nie wierze, tym bardziej że w marcu wychodzi ME3 na co poleci masa osób i dużo osób będzie ściągało, bo płaczą że nie mają swojego tandetnego polskiego dubbingu do gry, to dla zasady spiracą grę... No cóż chyba wyjdzie "marcowy niewypał". ;) I zauważ że mówię o teoretycznym wzroście piractwa na ten okres tylko w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 19:52, buggeer napisał:

Dlatego też planowany jest "czarny marzec" - miesiąc bez kupowania i BEZ ściągania piratów
filmów, muzyki i gier, przypadający akurat na koniec okresu rozliczeniowego wszystkich
mający być oznaką protestu wobec praktyk wydawców/producentów.

Hah. Już widzę, jak nikt nic nie kupuje przez miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować