• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Pufson

Problem z uruchomieniem Darksiders

Pytanie

Zakipiłem grę, zainstalowałem bla bla bla i nie chodzi. Podaję parametry komputera ale wydaje mi się że spełnia wymagania;
Procesor: Intel Core i5 CPU M480 2,67 GHz
Pamięć ram 4 GB dostępne 3,87
Typ systemu: 64-bitowy system operacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 03.02.2012 o 23:37, Pufson napisał:

Zakipiłem grę, zainstalowałem bla bla bla i nie chodzi. Podaję parametry komputera ale
wydaje mi się że spełnia wymagania;
Procesor: Intel Core i5 CPU M480 2,67 GHz
Pamięć ram 4 GB dostępne 3,87
Typ systemu: 64-bitowy system operacyjny


A cokolwiek ci się wyświetla komunikat jakiś czy coś? 2 jaką masz kartę graficzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Karta Graficzna (informacje z internetu ) Model to Toshiba Satellite L650 - 1NC
Typ : ATI Mobility Radeon™ HD 5650 z obsługą technologii HyperMemory™
Ilość pamięci : 1024 MB dedykowanej pamięci VRAM (przy użyciu technologii HyperMemory™ można uzyskać do 2267 MB całkowitej pamięci graficznej w 32-bitowym systemie operacyjnym z 3 GB pamięci systemowej lub do 4083 MB w 64-bitowym systemie operacyjnym z 8 GB pamięci systemowej)
Typ pamięci : Pamięć wideo RAM typu DDR3 (połączenie pamięci wideo RAM i pamięci systemowej)
Podłączona magistrala : PCI ExpressŸ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiem wiem. Zapomniałem miałem właśnie dodać post. Uruchamiam grę, pojawia się pierwszy filmik, drugi a później to już tylko czarny ekran i koniec. Czekałem długo ale nic. Tylko zostaje CTRL + ALT + DEL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2012 o 01:53, Pufson napisał:

Wiem wiem. Zapomniałem miałem właśnie dodać post. Uruchamiam grę, pojawia się pierwszy
filmik, drugi a później to już tylko czarny ekran i koniec. Czekałem długo ale nic. Tylko
zostaje CTRL + ALT + DEL.



Miałem też coś takiego co jakiś czas przeinstalowałem stery karty grafiki potem dirext xa a potem odkrylem ze podczas instalki zixowałem jakieś bibloteki co się chciały zainstalować więc je zainstlowałem i po tym zachulało (nie wiem dokłądnie po której z tej 3) steam bywa też problemem ale rzadko (zawsze czekaj aż przejdą te reklamy zwane na steamie nikt nie wie czemu wiadomościami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2012 o 01:53, Pufson napisał:

Wiem wiem. Zapomniałem miałem właśnie dodać post. Uruchamiam grę, pojawia się pierwszy
filmik, drugi a później to już tylko czarny ekran i koniec. Czekałem długo ale nic. Tylko
zostaje CTRL + ALT + DEL.


z tego co pamiętam ,musiz wejść do folderu z grą Darsiders - media - videos i tam wywalić film AMD_...... miałem podobnie i wywalenie tego filmu pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przeinstalowanie nic nie dało ale Rada m1kel1 pomogła i gra chula :) dziękuję bardzo wszystkim za pomoc i rady :) Temat do zamknięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować