Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: WipEout 2048 - recenzja

6 postów w tym temacie

gram.pl

WipEout od zawsze było czymś więcej niż tylko efektownymi futurystycznymi wyścigami. Towarzysząc debiutom kolejnych konsol Sony począwszy od czasów pierwszego PlayStation marka ta wyznaczała nowe standardy pokazując jak wyglądać będzie przyszłość wirtualnej rozrywki. Wraz z premierą nowego handhelda japoński koncern sięga po swój sprawdzony tytuł, oddając w nasze ręce WipEout 2048.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: WipEout 2048 - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla tego tytułu kupuję właśnie Vite ;) zresztą tak samo zrobiłem z PS3 i wcześniej z PS2 :) dla mnie to więcej niż racer i więcej niż tylko GRA ;p to obłęd w pełnym znaczeniu tego słowa ;) dla tych którzy jeszcze nie próbowali niech się zastanawia czy są pewni ryzyka ;p bo WipeOut uzależnia od siebie dość szybko jak każda dobra używka hehe ;p i trudno się od niego później oderwać ;) dla mnie Ideał pod każdym aspektem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla tego tytułu kupuję właśnie Vite ;) zresztą tak samo zrobiłem z PS3 i wcześniej z PS2 :) dla mnie to więcej niż racer i więcej niż tylko GRA ;p to obłęd w pełnym znaczeniu tego słowa ;) dla tych którzy jeszcze nie próbowali niech się zastanawia czy są pewni ryzyka ;p bo WipeOut uzależnia od siebie dość szybko jak każda dobra używka hehe ;p i trudno się od niego później oderwać ;) dla mnie Ideał pod każdym aspektem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, o ile z samą oceną się zgadzam, to minusy wydają mi się co najmniej dziwne. Inaczej - dziwi brak krytyki 30 klatek na sekundę oraz zwolnień, kiedy na torze więcej się dzieje.
Co do czasów ładowania, które są tragicznie długie, twórcy na twitterze zapowiedzieli łatkę, która ma je (ponoć rozwiązać). Wypuszczą ją już niedługo, więc będzie można się o tym przekonać na własnej skórze.

Co do krytyki Wipeoutowego modelu sterowania ciężko mi się zgodzić - mam dość spore łapy, ale z ustawieniem palców przy korzystaniu z niego nie miałem żadnych problemów. Może to dzięki temu, że od czasu japońskiej premiery zdążyłem się przyzwyczaić do Vitowych przycisków, kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować