Zaloguj się, aby obserwować  
gieroj

Przystojne dzieci :-)

21 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2006 o 22:28, gieroj napisał:

temat chyba prosty:D
dam zdjęcie świetnego dzieciaka!

Przystojne dzieci ? Jeśli dam tu jakieś zdjęcie dzieciaka i powiem, że mi się ono podoba, to mogę zostać posądzony o pedofilię ;)
Myślę, że temat zrobiony troxhę na siłe - ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co w nim fajnego ?
To, że popadł we wszystkie nałogi jakie się tylko dało w bardzo młodym wieku, czy to, że woda sodowa mu do głowy uderzyła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale beznadziejny temat. Jest wogóle coś takiego jak "przystojne" dziecko? Chyba przystojny mężczyzna, ale dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można uznać to za pedofilie.
Przecież tylko mówimy, że dziecko jest ładne - to nie jest żadne pedofilstwo. :/
Co innego jakaś erotyka dziecieca, ale nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przystojne dziecko... aha : / czego to już ludzie nie wymyslą:/ Niedlugo będą przystojne babcie , przystojni wujkowie , przystojne bobasy... nie przesadzajmy, tym bardziej ze rozumiem faceta ktory zaklada temat w ktorym wkleja zdjecia ladnych kobiet ale dzieci?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, ja nie zdradzam swoich marzeń :].

I pamietajcie, że nikt nie jest anonimowy i za 10 lat wyciągną wam coś takiego, jak będziesz chcieli prowadzić zajecia dla dzieci :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, dobra...może nie będzicie się tu wpisywać skoro tak krytykujecie? opuśćmy ten temat! a pedofilem nie jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 23:52, Widek napisał:

tym bardziej ze rozumiem faceta
ktory zaklada temat w ktorym wkleja zdjecia ladnych kobiet ale dzieci?;/

Dzięki dzięki jestem podłechtany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie! to stąd idź wszyscy łącznie ze mną stąd idźmy a pedofilem nie jestem więc mnie proszę nie obrażaj! ok? jak tak ma być że bęę uważany za pedofila to niech moderatorzy zamkną temat bo to z deka chamskie! a jak ty byś się czuł mikim gdybym ja ci napisał:"idź żesz pedofilu!"hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 14:11, gieroj napisał:

fajnie! to stąd idź wszyscy łącznie ze mną stąd idźmy a pedofilem nie jestem więc mnie proszę
nie obrażaj! ok? jak tak ma być że bęę uważany za pedofila to niech moderatorzy zamkną temat
bo to z deka chamskie! a jak ty byś się czuł mikim gdybym ja ci napisał:"idź żesz pedofilu!"hę?


nie mówię że jestes pedofilem tylko że takie tematy zakładasz. pomyśl trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 14:05, mikim napisał:

sorki za spam: chodzi mi o gieroja


Fragment regulaminu mówiący o tym, co jest zakazakazane i karane:

Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie:

* stosowanie słów uznawanych za niekulturalne we własnych wypowiedziach, a szczególnie kierowanie takich słów pod adresem innych osób
* wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, pracowników firmy lub innych osób
* szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony (a w szczególności grożenie innym wirtualnie jak i w rzeczywistości, pomawianie, obrażanie na tle przekonań, wyznania, rasowym, religijnym, płciowym, przynależności społeczno-kulturowej itp.)

Na przyszłośc radze zapoznać się z całym Regulaminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra sorry...wybacz:D więc opuśćmy ten temat i poczekajmy na moda który go zamknie...a jak nie to i tak opuśćmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować