• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Stapler

Wiedźmin 2 Edycja rozszerzona [Rozwiązany]

Pytanie

Witam mam takie pytanko dotyczące wiedźmina 2 a konkretnie można już pobierać edycje rozszerzoną ze strony . No i mam taki problem bo waży to aż 10GB wczoraj wieczór puściłem na całą noc ale coś internet padł i potem klikam aby wznowił a tu od nowa leci pobieranie ... i moje pytanko brzmi czy da się to pobieranie jakoś zatrzymać tak abym mógł wyłączyć komputer a potem odpalić je znów i żeby pobierało się dalej a nie od nowa hm .... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.04.2012 o 15:36, Stapler napisał:

Witam mam takie pytanko dotyczące wiedźmina 2 a konkretnie można już pobierać edycje
rozszerzoną ze strony . No i mam taki problem bo waży to aż 10GB wczoraj wieczór puściłem
na całą noc ale coś internet padł i potem klikam aby wznowił a tu od nowa leci pobieranie
... i moje pytanko brzmi czy da się to pobieranie jakoś zatrzymać tak abym mógł wyłączyć
komputer a potem odpalić je znów i żeby pobierało się dalej a nie od nowa hm .... ???


Nie jesteś jedyny, u mnie wczoraj nawet 200 MB nie chciało ściągać. Program twierdził, że nie mam połączenia z internetem. Poza tym ten program nie ściąga już ściągniętych plików, więc jeśli nie ściągnęło nic, to będzie pytał o wznowienie, wywalał błąd i od początku. Serwery pewnie nie wyrabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.04.2012 o 17:31, maniekk napisał:

> Witam mam takie pytanko dotyczące wiedźmina 2 a konkretnie można już pobierać edycje

> rozszerzoną ze strony . No i mam taki problem bo waży to aż 10GB wczoraj wieczór
puściłem
> na całą noc ale coś internet padł i potem klikam aby wznowił a tu od nowa leci pobieranie

> ... i moje pytanko brzmi czy da się to pobieranie jakoś zatrzymać tak abym mógł
wyłączyć
> komputer a potem odpalić je znów i żeby pobierało się dalej a nie od nowa hm ....
???

Nie jesteś jedyny, u mnie wczoraj nawet 200 MB nie chciało ściągać. Program twierdził,
że nie mam połączenia z internetem. Poza tym ten program nie ściąga już ściągniętych
plików, więc jeśli nie ściągnęło nic, to będzie pytał o wznowienie, wywalał błąd i od
początku. Serwery pewnie nie wyrabiają.


No ale chodzi oto że mi pobrało 3,5GB i przerwało się a jak rano dałem wznów to od początku zaczęło pobierać ... a jak znów włączyłem pobieranie z tego programu to też od nowa a dawałem ten sam folder myślałem że to logiczne że sprawdzi że te pliki już tam są i wznowi ale chyba się myliłem ... Więc co nigdy tego nie pobiorę ? nie zagram sobie w dodatkowe misje ... bo niema szans pewnie aby pobrał całe bez wyłączania kompa a niestety niema samego dodatku do kupienia na płycie czekam na odp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Też ściągałem na raty tegp patcha, ale zawsze kontynuowało na tym na czym skończyło. Jak pobierałem za drugim razem to owczem pasek ogólnego postępu wypełniał się o zera, ale to już nie było XX MB na 11GB tylko odliczyło to co pobrało za pierwszym razem i doliczało do 7GB (XX MB / 7GB) i też myślałem że pobiera od początku.
Sprawdź sobie czy rozmiar folderu z patchem na dysku się zwiększa pomimo tego "pobierania od nowa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.04.2012 o 22:00, GringoG3 napisał:

Też ściągałem na raty tegp patcha, ale zawsze kontynuowało na tym na czym skończyło.
Jak pobierałem za drugim razem to owczem pasek ogólnego postępu wypełniał się o zera,
ale to już nie było XX MB na 11GB tylko odliczyło to co pobrało za pierwszym razem i
doliczało do 7GB (XX MB / 7GB) i też myślałem że pobiera od początku.
Sprawdź sobie czy rozmiar folderu z patchem na dysku się zwiększa pomimo tego "pobierania
od nowa".

Dzięki temat do zamknięcia wystarczyło wybrać odpowiedni folder i pobierało tak jak mówi GringoG3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować