Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Risen 2: Mroczne Wody - recenzja

84 postów w tym temacie

Zdaje się, że Piranie miały nijako obsesję na tle Piratów, co zauważyć można było już w Nocy Kruka oraz Gothic 3. Nic dziwnego, że Risen 2 jest już typowo grą o Pirackim klimacie. Nie jestem fanem Piratów z Karaibów, ale Piraci Piranii to już co innego. Zastanawiam się tylko czy autorem ścieżki dźwiękowej jak zazwyczaj jest Kai Rosenkranz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 11:04, Smileyer napisał:

Zdaje się, że Piranie miały nijako obsesję na tle Piratów, co zauważyć można było już
w Nocy Kruka oraz Gothic 3. Nic dziwnego, że Risen 2 jest już typowo grą o Pirackim klimacie.
Nie jestem fanem Piratów z Karaibów, ale Piraci Piranii to już co innego. Zastanawiam
się tylko czy autorem ścieżki dźwiękowej jak zazwyczaj jest Kai Rosenkranz?



Ścieżka dźwiękowa nie była tworzona przez Kaia. Nie pracuje już w Piranii, odszedł i założył swoją firmę marketingową. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie gra fajna klimatyczna troche sie zawiodlem bo mapa jest mala myslalem ze bedze dostep do kazdej czesci a to jest tak podzielone i faktycznie osady sa bardzo male myslaem ze bedzie kilka wiekszych miast za to wielki minus.Grafika dobrze zoptymalizoana troche problemow z cieniami i maly bug gdy idzie sie spac nie wiswietlaja sie pory dnia na nie gtorych lozkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OSTRZEŻENIE!
Kupiłem grę dzisiaj, i NIC NIE DZIAŁA, okazuje się ze gra nie obsługuje słuchawek G35, i nie ma audio. Gra w ogóle się nie uruchamia kiedy słuchawki są podłączone. Szkoda slow, tak samo było z wiedźminem 2 na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować