• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
balduran2

Mam problem z przeglądarką Internet Explorer 6.

Pytanie

Pewnego dnia coś dziwnego zrobiło mi się z tą przeglądarką.Gdy odpalam ją pojawia się okienko "Wystąpił problem z aplikacją Microsoft Internet Explore i zostanie ona zamknieta..." .Zaznaczam żeby uruchomił ponownię aplikację i daje nie wysyłaj, ale znowu się tak pokazuje i tak wkółko aż nie dam aby nie uruchamiał ponowanie.Po zrestartowaniu kompa znowu występuje ten błąd i nie wiem co z nim zrobić.Próbowałem już różnch rzeczy-przeinstalowywać,odinstalować,naprawić ale nic to nie dało.Proszę o pomoc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 15.05.2006 o 17:18, balduran2 napisał:

Pewnego dnia coś dziwnego zrobiło mi się z tą przeglądarką.Gdy odpalam ją pojawia się okienko
"Wystąpił problem z aplikacją Microsoft Internet Explore i zostanie ona zamknieta..." .Zaznaczam
żeby uruchomił ponownię aplikację i daje nie wysyłaj, ale znowu się tak pokazuje i tak wkółko
aż nie dam aby nie uruchamiał ponowanie.Po zrestartowaniu kompa znowu występuje ten błąd i
nie wiem co z nim zrobić.Próbowałem już różnch rzeczy-przeinstalowywać,odinstalować,naprawić
ale nic to nie dało.Proszę o pomoc?!

Przerzucić się na Operę/Firefoxa :) A jeśli koniecznie chcesz mieć IE, to reinstalka windowsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.05.2006 o 17:19, Vasilli napisał:

Rada: Zainstaluj sobie Mozzilę firefox''a lub opere. Internet Expoler to (cenzura):)

Zainstaluj sobie Mozzilę, a internet Expoler zostaw.
Offtop:
Vasilli czemu załamka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.05.2006 o 17:19, Vasilli napisał:

Rada: Zainstaluj sobie Mozzilę firefox''a lub opere. Internet Expoler to (cenzura):)


Mam opere(korzystam obecnie) mozzillę też mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja nie wiem czy to się da naprawić. IE się integruje z systemem, więc to może wina systemu. Format by pomógł. Ja kiedyś miałem tak z Outlook''iem, ale on się nie wyłączał.
Ale i tak lepiej używać FF ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować