Zaloguj się, aby obserwować  
Quarion88

Znajdź mi bryke - zabawa

7289 postów w tym temacie

Wypchaj się z takimi fotkami.
Jak nie rozumiesz zasad to to nie piszesz - generalna zasada w tym temacie.

Dla mnie GM Terradyne Concept.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac-dałem ci fotke jeśli się nie podoba znajdź sam a jeśli rozdzielka nie pasuje to nigdzie nie napisane że się nie liczy.Zresztom nie ty założyłeś temat to nie stawiłeś reguły więc się odpiepsz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ty tu będziesz dyktował warunki. W regulaminie napisano po polsku, umiesz czytać? A to, że jesteś leń i nie chce ci się szukać, to twoja gówniana sprawa. Aha, on opracował regulamin. A to, że pominęliśmy twój post, to ogólnie przyjęta zasada.

PS. Pisze się "odpieprz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 15:50, buraczek18 napisał:

Vormulac-dałem ci fotke jeśli się nie podoba znajdź sam a jeśli rozdzielka nie pasuje to nigdzie
nie napisane że się nie liczy.Zresztom nie ty założyłeś temat to nie stawiłeś reguły więc się
odpiepsz!

Człowieku masz napisane 800x600 a ty dajesz małe foty i udajesz, że wszystko jest ok. Na pierwszej stronie w google były większe foty tylko ty masz gdzieś zasady i tylko chcesz zaspamić.

Tematu nie założyłem ale zasady zmieniłem i moderator je zaakceptował. Więc po części miałem wpływ na to co jest tam napisane. Jak informacja, że mają być fotki w min 800x600 jest dla Ciebie nie do pojęcia yto se odpuść ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować