Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: W co zaGRAMy w lipcu - najciekawsze premiery miesiąca

8 postów w tym temacie

Adam Berlik

Lipiec, jak zresztą można było przypuszczać, nie będzie obfity jeśli chodzi o premiery gier. Na rynek trafi raptem kilka pozycji, w tym The Secret World, Test Drive: Ferrari Racing Legends, Might & Magic Heroes VI - Pirates Of The Savage Sea, Inversion czy też Tony Hawk's Pro Skater HD.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: W co zaGRAMy w lipcu - najciekawsze premiery miesiąca" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Secret World - zawiodłem się... ladna grafika, nawet ciekawy klimat ale nic poza tym.
To co najwazniejsze w takich grach czyli system walk to po prostu tragedia. Walki są bezpłuciowe, bez emocji. Momentami niektore ciosy specjalne wzbudzają we mnie głośny śmiech. Ostatecznie musiałem odinstalować to gówno aby mnie więcej nie kusiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego, a przynajmniej dla mnie. Jedynie rozszerzenie do Heroes 6 jest dosyć ciekawą premierą, jednak ja muszę jeszcze zakupić podstawową wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam te listy, pomijając to co ciekawe na rzecz takiej np. Meridi Walecznej O_o wtf?! A Endless Space? podobno Prototype 2 na PC, The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard, Risen 2: Dark Waters na konsole, sporo gier na konsole przenośne i moje oczekiwane Legends of Pegasus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować