Zaloguj się, aby obserwować  
Woko11

Stubbs the Zombie - Temat ogólny

141 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2008 o 14:01, MunroX napisał:

Gra jest za łatwa i krótka :\
Choć przyjemnie się mi w nią gra.CD-Action zrobiło mi tym niespodziankę :)


Dla mnie ta gra nie jest łatwa. Gram ma trudnym i czasami strzały policji, wojska, wściekłych doktorów, czy też wieśniaków potrafią zabić :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest za krótka!tylko dzień grania!Ale CD-Action sie przynajmniej postarało bo "MóóóóóóóżGYYYYY" wymiatają!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2008 o 13:36, kubaskr napisał:

Nie prawda ja mam Viste Home Premium 32 bit i gra misie tnie w 4 misji

To musisz mieć coś z kompem, bo ja już dwa razy przeszedłem ta gre na Viście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś savy do Stubbsa ? Pasowałyby mi jedne z późniejszych, tj. mam już za sobą m.in. farmę, sikanie w elektrowni, teraz byłem w misjach z żołnierzami gdzie miałem zebrać kilku zombiaków żeby mi mur zniszczyli. Po prostu twardy dysk mi padł i nic nie udało mi sie niczego z gry odratować, a jestem ciekaw dalszego ciągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, w czym tkwi problem z ustawieniem rozdzielczości? Zmieniam ją w grze, pokazuje się komunikat, że rozdzielczość zmieni się po ponownym uruchomieniu gry. Uruchamiam ponownie, a tu zonk. Muszę grać w 800x600, co przy panoramicznym monitorze jest katorgą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 09:48, Patryk Mogilno napisał:

Gra naprawde bardzo zabawna:) Te dialogi mnie rozwalaja:)


Dla mnie poza dialogami świetna jest muzyka. Jest bardzo klimatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam natomiast inny problem . Gdy włączam grę wszystko jest spoko ... lecz do misji z tańczeniem . Tańczę 1st rundę i nagle wyskakuje mi błąd że aplikacja stubbs.exe napotkała błąd i zostanie ona teraz zamknięta . Mam do wyboru Wyślij raport albo nie wysyłaj :( . Błagam pomóżcie , ponieważ bardzo mnie wciągnęła ta gra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wiem że to stary temat ale może ktoś odpisze otóż mam taki problem zainstalowałem grę tak jak trzeba i po włączeniu gry po chwili się wyłącza kiedyś mi normalnie chodziła ale już nie mój sprzęt to:

-Windows Xp Home Edition
-256 mb ram
-128mb grafiki RADEON 9600
-Intel Pentium core 4 3.000 GHZ

Jak widać spełniam wymagania sprzętowe

-Windows 2000/XP
-256mb ram zalecane 512mb ram
-i gra obsługuje moją kartę grawiczną
-Iten 2.000GHZ zalecane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 19:53, VulK napisał:

Witam wiem że to stary temat ale może ktoś odpisze otóż mam taki problem zainstalowałem
grę tak jak trzeba i po włączeniu gry po chwili się wyłącza kiedyś mi normalnie chodziła
ale już nie mój sprzęt to:

-Windows Xp Home Edition
-256 mb ram
-128mb grafiki RADEON 9600
-Intel Pentium 4 CPU 3.000 GHZ

Jak widać spełniam wymagania sprzętowe

-Windows 2000/XP
-256mb ram zalecane 512mb ram
-i gra obsługuje moją kartę grawiczną
-Itel 2.000GHZ zalecane


Przepraszam za ten post ale w tamtym za 2 razem nie mogłem edytować i żle coś wpisałem więc musiałem dać jako odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się bo mam z tą grą problem.Mój problem polega na ty m, że pożyczyłem tę grę od kolegi instalacja zakończyła się pomyślnie grałem w nią bez problemu, po dwóch miesiącach gdy włączam grę wyskakuje mi takie coś:
Not Optimum Mode
Recommended Mode:
1440x900 60Hz
Gdy ustawiam taką rozdzielczość dalej jest to samo
proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wynalazł ktoś jakiś magiczny sposób na odpalenie Stubbsa na 64-bitowym Win7? Od razu uprzedzam, że uruchamianie w trybie zgodności gówno daje, to jest grubsza sprawa. A strasznie bym se w to pograł, nie ma drugiej takiej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Proszę was o pomoc. Kiedyś już instalowałem normalnie stubbsa na tym komputerze co teraz mam ale jak zainstalowałem teraz to nie chce sie odpalić. Otwieram->czarny ekran -> pulpit i bład stubbs.exe
Czytałem dużo tematów i próbowałem ich porad> Ściągnełem patch 1.02 i nadal to samo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 13:16, Popks napisał:

Witam! Proszę was o pomoc. Kiedyś już instalowałem normalnie stubbsa na tym komputerze
co teraz mam ale jak zainstalowałem teraz to nie chce sie odpalić. Otwieram->czarny
ekran -> pulpit i bład stubbs.exe
Czytałem dużo tematów i próbowałem ich porad> Ściągnełem patch 1.02 i nadal to samo
proszę o pomoc



Mam ten sam problem. Wiem że post jest troszkę przedawniony, lecz czy mógłbyś mi powiedzieć co zrobiłeś na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 17:49, MaGu71 napisał:

> Witam! Proszę was o pomoc. Kiedyś już instalowałem normalnie stubbsa na tym komputerze

> co teraz mam ale jak zainstalowałem teraz to nie chce sie odpalić. Otwieram->czarny

> ekran -> pulpit i bład stubbs.exe
> Czytałem dużo tematów i próbowałem ich porad> Ściągnełem patch 1.02 i nadal to
samo
> proszę o pomoc


Mam ten sam problem. Wiem że post jest troszkę przedawniony, lecz czy mógłbyś mi powiedzieć
co zrobiłeś na to ?

ja mam to samo co ty.

mój komputer
karta graficzna:Intel Graphics Media Accelerator 3100
- Pixel Shader 2.0,128 mb
procesor:intel celeron 2.31
ram:2 gb
proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować