Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Secret World opóźnione w ostatniej chwili - nie znamy nowej daty premiery

45 postów w tym temacie

Też zamówiłem preordera w gramie i od chwili staru Early Accessa nie miałem ani jednej chwili w której nie mógłbym się zalogować.Do tego też dostałem mejla z wiadomością o konieczności przedłużenia subskrypcji kluczem z pudełka bądź cyfrowej wersji. Więc jednak nie jest tak źle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 07:42, karciu napisał:

Też zamówiłem preordera w gramie i od chwili staru Early Accessa nie miałem ani jednej
chwili w której nie mógłbym się zalogować.Do tego też dostałem mejla z wiadomością o
konieczności przedłużenia subskrypcji kluczem z pudełka bądź cyfrowej wersji. Więc jednak
nie jest tak źle :]

Jest źle jak zamówiłeś pudełko. Do tej pory nie wiem kiedy je dostanę - parodia, ktoś tu chyba zapomniał skąd się pieniądze biorą w jego kieszeni.

FC znowu przedłużyło okres ochronny dla preorderowiczów o 2 dni (do 12 lipca) - wielki szacun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 12:39, bozia napisał:

> Też zamówiłem preordera w gramie i od chwili staru Early Accessa nie miałem ani
jednej
> chwili w której nie mógłbym się zalogować.Do tego też dostałem mejla z wiadomością
o
> konieczności przedłużenia subskrypcji kluczem z pudełka bądź cyfrowej wersji. Więc
jednak
> nie jest tak źle :]
Jest źle jak zamówiłeś pudełko. Do tej pory nie wiem kiedy je dostanę - parodia, ktoś
tu chyba zapomniał skąd się pieniądze biorą w jego kieszeni.

FC znowu przedłużyło okres ochronny dla preorderowiczów o 2 dni (do 12 lipca) - wielki
szacun.


No właśnie szacun dla FC, ale dzisiaj już nie pogramy. Jutro akurat wyjeżdzam na 2 tygodnie więc specjalnie mnie to nie rusza, jednakże uważam że to co robi w tym momencie EA Polska jest niedopuszczalne. Totalnie lekceważa swoich klientów, nie tyle samym przełożeniem premiery, co brakiem podania jednej konkretnej przyczyny i jakichkolwiek informacji odnośnie, nawet orientacyjnej daty premiery. Napisałem do nich długiego maila w tej sprawie. W odpowiedzi otrzymałem tylko lakoniczne : " Przepraszamy, ale na ten moment nie dysponujemy nowymi infromacjami na ten temat". Jeśli do końca lipca nie wydadzą tej gry, to wycofuję swoje zamówienie i coż...tracą klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już wycofałem zamówienie na pudełko i próbuję kupić cyfrową wersję - ale nie chcę stracić swojego konta (mam tam trochę niemożliwych już do zdobycia rzeczy).

EA Polska wymiata - drugi tydzień mija i nie wiadomo NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować