• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
wiechuu

Wirualna kasa

Pytanie

Kupiłem guild wars nastepnie zrobiem konto na gram.pl zarejestrowalem gre i dostałem 40 wirtualnych pln. Pytanie: gdzie jest moje 10 wirtualnych pln za rejestracje?? Prosze o odpowiedz tu lub na mojego maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.05.2006 o 22:41, wiech15 napisał:

Kupiłem guild wars nastepnie zrobiem konto na gram.pl zarejestrowalem gre i dostałem 40 wirtualnych
pln. Pytanie: gdzie jest moje 10 wirtualnych pln za rejestracje?? Prosze o odpowiedz tu lub
na mojego maila. Pozdrawiam


eee.. Troszke nie rozumiem.. Przecież dostałeś te 40 wPLN:) To o jakie ci 10 wPLN chodzi? Przecież po rejestracji gry dotałeś już kase więcej nie będzie bo niby za co?:) No chyba że cię nie zrozumiałem.. Ale z tego jak to napisałeś za wiele wywnioskować nie moge:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie no człowieku, te 10 zł powinno być od razu po zarejestrowaniu konta :| Jesteś pewien że za GW dostałes 40 wPLN-ów? Może to 30 wPLN tam jest i dlatego masz 40? Ile masz teraz? Jesli 50 to wszystko sie zgadza, zobacz moze czegos nie sprawdziles. A jak sie nie zgadza to do poomcy napisz badz zadzwon. Ale wiesz - ja bym sie nie przejmował. Niektórzy nie maja co z tą kasą zrobic :P A są tacy co mają koło 1000 i więcej i nie korzystają z tych wPLN-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.05.2006 o 00:36, Stwór napisał:

eee.. Troszke nie rozumiem.. Przecież dostałeś te 40 wPLN:) To o jakie ci 10 wPLN chodzi? Przecież
po rejestracji gry dotałeś już kase więcej nie będzie bo niby za co?:) No chyba że cię nie
zrozumiałem.. Ale z tego jak to napisałeś za wiele wywnioskować nie moge:P


10 wPLN za założenie konta w gram.pl - dla nowego GRA(M.PL)-CZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.05.2006 o 00:36, wiech15 napisał:

Trudno co zrobić

Po pierwsze nie zalamywac sie :). Po drugie napisac e-mail do DOKu gram.pl z opisanym problemem :). Nie wszystko jeszcze stracone - tylko z odpowiedzia bedziesz musial poczekac do poniedzialku. W koncu mamy jeszcze weekend ...

http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować