Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ewolucja serii Gothic

98 postów w tym temacie

Tak długo jak nie zostaniemy powiadomieni lub co do niektórych wpadnie Blue chłopek z napisem Poczta Polska i nie da nam paczki. Pądźmy cierpliwi. Cierpliwośc wzmacnia chęc do grania. Te sie nie moge doczekac.
Innos wystawia nas na ciężką próbe. Mój listonosz z paczką z G3 został zabity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie zgodzę z poprzednimi komentarzami. Filmiki d*** urywały fabuła robiła swoje ale gra była ... za łatwa i za długa, przeszedłem ją w pięć godzin. Kto mi odpowie na pytanko :

Czy Gothic II straciła mroczną grafę z pierwszego G?

A) TAK
B) NIE
C) NIE WIEM

JA ODPOWIADAM PIERWSZY :
A)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej kolo chcesz być silniejszy? wpisz w atrybutach marvin a potem nacisnij F2 i wpisz :
e(dit) ab(lites) samo się wpisze wystarczy że wpiszesz eab
Ok , potem wyskoczy ci taki pionowy pas i tam wpisz :
atributes
OK już jesteś w paśmie atrybuty i tak :
0=życie
1=maks. życie
2=mana
3=maks. mana
4=siła
5=zręczność
i wpisz 1 i tyle ile chcesz mieć maks.życia
2 = mana itd.
Wiesz już o co chodzi? to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ja...
ten art pisała osoba grająca choć raz w gothic''a jeden?!

bo chyba nie, a dwójke to na screenach pewnie widziała....


coś siem nam pieprzy, prawda??

a tak btw. to Noc Kruka, Kruk to imie, a nie nazwa ptaka, widać autorowi troche słabo idzie interakcja z otoczeniem, skroro się tego nie domyślił ( a może wogóle w gothica nie grał??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W NK autorzy mnie nieco zaskoczyli dziwnym podejściem do fabuły. W jedynce myślałem, że Kruk to bohater pozytywny, latałem do niego na każdą zmianą w fabule i myślałem, że po upadku bariery już go nie będzie a tu autorzy robią mi coś takiego! Robią mi z niego głównego wroga. A ja już go polubiłem. A propo tekst jest świetny. PS Kto mi poda miejsce, gdzie leżą Diego, Milten i cała paczka. Kolega coś mi o tym mówił ale nie mogłem tego znaleźć. GOTHIC RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy Gothicu 1 pobiłem swój rekord siedzenia przy komputerze bez przerwy :]

A sterowanie było świetne i nie wiem czemu się go wszyscy czepiają.

Dwójka już mnie tak nie wessała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EE Tam Gothic Najlepszy!!!!!.Ja Mam wszystkie wersje i ta Gra nigdy mi się nie nudzi naprawdę to jestem MANIAKIEM Gothica mam wszystkie wersje oprócz Gothic 3.Hehe Nawet jescze gram w Gothica A Piranhia Bites & Jowood to najlepsze firmy do tej gry.Szkoda by było gdyby zabrakło paru postaci w Grze Gothic bo Głosy Były Świetne.Najbardziej chcęaby został ten sam głos Bezimiennego,Lee,Gorna.Chciałbym by został Diego,Gorn,Lee,Milten,Lester,i Lares.Mam nadzieje że Piranhia Bites zrobiła Cudo.Dodaje Gothic''ki żądą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 13:05, Max150692 napisał:

Gothic 1 to najlepsza gra ktora kiedykolwiek wyszłą . Gothic 2 jest fajny ale do jedynki moim
zdaniem wymięka


g1 nie liczać grafy też bym uznal za jedną z lepszych gier ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem gry Gothic . Mam komputer od 3 lat , wiem że lubie grać w gry typu cRPG takie jak Gothic . Ale kiedy poras ppierwszy zagrałem w te gre stałem się jej fanem . Gothic 1 jest najlepszy i tego jusz chyba nic nie zmieni . G2 i dodatek NK to oczekiwana kontynuacja przygód Bezimmiennego ( super ) . G3 okazałsię ...... rozczarowaniem , w dwojaki sposób . Po pierwsze to zaskoczenie wprowadzonymi zmianami ,takie jak :grafika Nieograniczony świat , inteligencja orków i ludności i wszelkie inne nowości . Po drugie to ilość błędów , niestabilna praca silniczka graficznego , wymagania sprzętowe , i zupełnie odmieniona barwa całego świata ( niewiem czy akurat to wpływa pozytywnie czy też negatywnie ) a także jej przejżystość jakby brakowało twórcom gry wstawić pare drzew i krzaków bądz trawy . Zdziwiłem się wielkością roślin , czasami myślałem że stojącye "ziele lecznicze " to człowiek. W tej chwili gra w mojich oczach jest 4.99\6 . Czekam na dodatek który wprowadzi poprawki do popełnionych błędów , ustabilizuje prace silnika graficznego , z zmniejszy wymaganie sprzętowe. do tego powinien otworzyć nam cały świat Gothica , nowe czary zbroje zadania oręż i być może śrotki transportu takie jak koń wielbłąd słoń i abyśmy mogli zamiast wpław to jakąś łudką. Lecz pomimo jej grzechów i tak w nią gram . Na swojim kompie mam tyłko 3 gierki ,ale karzda ma nazwe Gothic 1,2,2nk, i 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykul fajny tylko szkoda, ze z lekkim spoilerem. Gracz, ktory dopiero zaczyna grac w Gothica nie musi od razu wiedziec kim jest "Śniący".

Druga sprawa: polemizowalbym odnosnie braku bugow w Gothicu ;) Ale nawet te bugi nie popsuly mi przyjemnosci z tak wspanialej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować