Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

South Park: The Stick of Truth na czterech nowych obrazkach

9 postów w tym temacie

Kiedy zobaczyłem pierwszą zapowiedź tej gry do głowy przyszło mi tylko jedno: to musi odnieść sukces! Jakby nie patrzeć zastosowano sprawdzony plan:

1. Kupić licencję na jeden z najbardziej kultowych seriali w USA.
2. Zaprosić do pisania scenariusza autorów oryginalnego serialu.
3. Powierzyć pracę Obsidianowi, najlepszemu obecnie (obok CD Projekt Red) deweloperowi cRPGów.
4. ???
5. Profit.

Sam jestem miłośnikiem serialu, a Obsidian to twórca kilku moich ulubionych gier komputerowych (Fallout: New Vegas i Neverwinter Nights 2), dlatego South Park: The Stick of Truth ma u mnie gigantyczny kredyt zaufania. Nie mogę doczekać się premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 09:52, Azuredragon napisał:

obok CD Projekt Red


Tej dobre, tym dowcipem poprawiłeś mi humor.

A co do samej gry
Lubię South Park, obejrzałem większość odcinków, ale tej gry nie mam zamiaru kupować zbyt szybko (o ile w ogóle).
Poczekam na recenzje i wysyp gameplayów na youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 10:08, Rizzan napisał:

Tej dobre, tym dowcipem poprawiłeś mi humor.

To ciekaw jestem, kto jest lepszym developerem cRPGów od Obsidianu i CDPR... Bo Bioware cRPGów już od dawna nie robi a Bethesda tworzy symulatory turysty, ew. platformy do modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 11:11, Henrar napisał:

To ciekaw jestem, kto jest lepszym developerem cRPGów od Obsidianu i CDPR... Bo Bioware
cRPGów już od dawna nie robi a Bethesda tworzy symulatory turysty, ew. platformy do modów.

Co do Bioware się zgodzę, ale jednak ja się o wiele lepiej bawiłem przy Dragon Age, ME 1 i 2, Oblivionie i Skyrimie niż przy Wieśminach 1 i 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 10:08, Rizzan napisał:

Tej dobre, tym dowcipem poprawiłeś mi humor.


A niby kto inny? Piranha Bytes? Całkiem ciekawe cRPGi, ale grałem w rzeczy lepsze od Gothica. Bethesda? Dobre gry o otwartych światach, ale pod względem fabuły pozostawiają naprawdę dużo do życzenia w porównaniu z produkcjami innych studiów. Black Isle? Nie istnieje, większość jej ekipy jest w Obsidianie. Troika? Też nie istnieje, ale nieco ludzi z niej jest w Obsidianie. A BioWare? Mass Effect 1 i 2 to dobre gry, a reszta ich ostatnich dzieł to gniioty! Zwłaszcza Dragon Age (zarówno jedynka, jak i dwójka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować