Zaloguj się, aby obserwować  
seroero

The Last Guardian - temat ogólny

23 postów w tym temacie

The Last Guardian czyli nowa gra studia Team ICO odpowiedzialna za takie gry jak Ico czy Shadow of the Colossus.
Jak sądzicie czy będzie to kolejny Duke Nukem Forewer (odpukać w niemalowane ). Szczerze mówiąc jest to dla mnie najbardziej oczekiwana gra. Wiadomo wogóle kiedy ona wyjdzie? Zapraszam do dyskusji, a dla kompletnie zielonych
http://www.youtube.com/watch?v=EHzHoMT5eRg <-- trailer. Wujek google też pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pierwszej zapowiedzi z E3 z 2009 roku chyba nic się nie dzieję, przez to zaczynam sie na na nich obrażać i wybacze im tylko wtedy gdy TLG przerośnie Ico i Shadow of the Colossus i wciągnie na wiele wiele godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 13:31, krzysztofix_b napisał:

Od pierwszej zapowiedzi z E3 z 2009 roku chyba nic się nie dzieję, przez to zaczynam
sie na na nich obrażać i wybacze im tylko wtedy gdy TLG przerośnie Ico i Shadow of the
Colossus i wciągnie na wiele wiele godzin :)

Jakiś czas temu (ze 2-3 miesiące) był news w którym główny twórca zapewniał że prace nad grą ciągle trwają a ona sama przeszła gruntowne zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 14:45, kaczek93 napisał:

> Od pierwszej zapowiedzi z E3 z 2009 roku chyba nic się nie dzieję, przez to zaczynam

> sie na na nich obrażać i wybacze im tylko wtedy gdy TLG przerośnie Ico i Shadow
of the
> Colossus i wciągnie na wiele wiele godzin :)
Jakiś czas temu (ze 2-3 miesiące) był news w którym główny twórca zapewniał że prace
nad grą ciągle trwają a ona sama przeszła gruntowne zmiany.


A wiesz może coś więcej na temat tych "gruntownych zmian"? bo gra ma ogromny potencjał i szkoda jakby coś spaprali. Na razie chyba pozostaje mi kupić Ico and shadow of the colossus w HD na ps3 bo recenzje nie są złe, a swojej kopii na ps2 nie udało mi się zdobyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 19:18, nwccityoftroy napisał:

Jestem troche zielony, wiec
co to bedzie za gatunek? rpg? przygodówka? bo już sam nie wiem, po trailerze raczej dużo
o gatunku nie mozna wywnioskowac.

Chyba bardziej platformer z elementami akcji i zagadkami logicznymi. Coś na modłę Shadow of the Colossus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 18:27, seroero napisał:

> > Od pierwszej zapowiedzi z E3 z 2009 roku chyba nic się nie dzieję, przez to
zaczynam
>
> > sie na na nich obrażać i wybacze im tylko wtedy gdy TLG przerośnie Ico i Shadow

> of the
> > Colossus i wciągnie na wiele wiele godzin :)
> Jakiś czas temu (ze 2-3 miesiące) był news w którym główny twórca zapewniał że prace

> nad grą ciągle trwają a ona sama przeszła gruntowne zmiany.

A wiesz może coś więcej na temat tych "gruntownych zmian"? bo gra ma ogromny potencjał
i szkoda jakby coś spaprali. Na razie chyba pozostaje mi kupić Ico and shadow of the
colossus w HD na ps3 bo recenzje nie są złe, a swojej kopii na ps2 nie udało mi się zdobyć
:(


Tak naprawde warto kupić edycje HD Ico and Shadow of the colossus na ps3, bo jakbyś grał teraz na ps2 to mogłaby cię zniechęcić "pikseloza", a gra jest warta uwagi i może być dobrą przekąską przed obiadem (the last guardian)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że programiści przesadzili troszeczkę z rozmachem i okazuje się, że PS3 temu nie podoła, są w patowej sytuacji, do tego odszedł główny pomysłodawca gry, mam nadzieje że gra mimo wszystko się ukaże, bo liczę na ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba trailer sam o tym mówi, ale i tak się spytam tak z ciekawości i dla pewności (ale rymuje dzisiaj...) czy postacie też nic nie będą mówiły w the last guardian tak jak w jej poprzednikach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2012 o 09:33, Mavarius napisał:

Wydaje mi się, że programiści przesadzili troszeczkę z rozmachem i okazuje się, że PS3
temu nie podoła, są w patowej sytuacji, do tego odszedł główny pomysłodawca gry, mam
nadzieje że gra mimo wszystko się ukaże, bo liczę na ten tytuł.


Też licze na ten tytuł, a ten głowny pomysłodawca już odszedł? Bo czytałem jakiegoś newsa (nie wiem czy na gram.pl) Był to wywiad z nim i on zapewniał, że nie odejdzie dopuki nie skonczy tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2012 o 09:45, seroero napisał:

> Wydaje mi się, że programiści przesadzili troszeczkę z rozmachem i okazuje się,
że PS3
> temu nie podoła, są w patowej sytuacji, do tego odszedł główny pomysłodawca gry,
mam
> nadzieje że gra mimo wszystko się ukaże, bo liczę na ten tytuł.

Też licze na ten tytuł, a ten głowny pomysłodawca już odszedł? Bo czytałem jakiegoś newsa
(nie wiem czy na gram.pl) Był to wywiad z nim i on zapewniał, że nie odejdzie dopuki
nie skonczy tej gry.


Trudno powiedziec najpierw pisali że odeszedł http://polygamia.pl/Polygamia

/1,107162,10737586,Glowny_tworca_The_Last_Guardian_odchodzi_z_Sony__PLOTKA_.html?v=1& pId=15260968&send-a=1

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,12285162,Last_Guardian_powstaje_tak_dlugo__ze_wygasly_prawa.html
A potem zapewniali że jednak nie

http://www.ps3site.pl/fumito-ueda-na-pewno-dokonczy-the-last-guardian/94093

Naprawde nie wiem co o tym myśleć, chciałbym żeby wkońcu spieli pośladki, podali date premiery i zaczołbym zbierać pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak przeciągają z premierą. Z tego co pamiętam mówiono o premierze na 2011 rok, później że na 2012, a teraz mówią o 2013/2014. Coś szykuje się tu taki duke nukem forever, a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2012 o 20:51, snumwix napisał:

Nie wiem czemu tak przeciągają z premierą. Z tego co pamiętam mówiono o premierze na
2011 rok, później że na 2012, a teraz mówią o 2013/2014. Coś szykuje się tu taki duke
nukem forever, a szkoda...

Co 2013/2014 ?! Ja tu myślałem o drugim kwartale 2013 a oni wyjeżdzają z tym że może wyjdzie dopiero w 2014 (Choć i tak nie wiadomo czy nie wyjdzie w 2015...) Chyba narazie dopuszcze sobie ten tytuł i zaczne sie nim interesowa jak zaczną sypać konkretami, a tak to na razie prace nadal trwają ale powoli bla bla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2012 o 20:51, snumwix napisał:

Nie wiem czemu tak przeciągają z premierą. Z tego co pamiętam mówiono o premierze na
2011 rok, później że na 2012, a teraz mówią o 2013/2014. Coś szykuje się tu taki duke
nukem forever, a szkoda...


Ja jeszcze dzisiaj taki news
http://www.gram.pl/news_9wzrHeu0_The_Last_Guardian_moze_nie_zadebiutowac_w_przyszlym_roku.html
Coś sądze że tak kilka latek sobie poczekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 15:41, seroero napisał:

> Nie wiem czemu tak przeciągają z premierą. Z tego co pamiętam mówiono o premierze
na
> 2011 rok, później że na 2012, a teraz mówią o 2013/2014. Coś szykuje się tu taki
duke
> nukem forever, a szkoda...
>
Co 2013/2014 ?! Ja tu myślałem o drugim kwartale 2013 a oni wyjeżdzają z tym że może
wyjdzie dopiero w 2014 (Choć i tak nie wiadomo czy nie wyjdzie w 2015...) Chyba narazie
dopuszcze sobie ten tytuł i zaczne sie nim interesowa jak zaczną sypać konkretami, a
tak to na razie prace nadal trwają ale powoli bla bla...

Teraz to już raczej na PS4 bym się spodziewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 21:16, trenth napisał:

Teraz to już raczej na PS4 bym się spodziewał.

Co ma swoje plusy i minusy ;). Trzeba tez pamietac, ze Sony potrzebuje troche system-sellerow swojego nowego dziecka, a taka gra mysle, ze moglaby przekonac troche ludzi do zakupu. Coz - jak jest naprawde pewnie nigdy sie nie dowiemy :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 21:40, Piotrek_K napisał:

> Teraz to już raczej na PS4 bym się spodziewał.
Co ma swoje plusy i minusy ;). Trzeba tez pamietac, ze Sony potrzebuje troche system-sellerow
swojego nowego dziecka, a taka gra mysle, ze moglaby przekonac troche ludzi do zakupu.
Coz - jak jest naprawde pewnie nigdy sie nie dowiemy :/.

Oni coś kombinują, najpierw była gotowa gra ale ps3 mógłby jej nie utrzymać więc ją niby okrajali troche i co nagle teraz im sie zamarzy ta gra na ps4 i znowu troche dorobią rzeczy, ulepszą grafike. Może być jeszcze trzecia opcja, taka że będą przeciągać premiere tak jak to było z Duke Nukem, oby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować