• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Mate0

icon 225

Pytanie

mam problem zainstalowalem orangr free i program widzi mi ine sieci ale nie widzi jak podłaczam bezprzewodówke, niby sciagnelem streowniki ale gdzie mam je wrzucic
mam win 7 i czytalem ze sa wlasnie problemy ale nie moge znalesc rozwiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.11.2012 o 19:49, Mate0 napisał:

mam problem zainstalowalem orangr free i program widzi mi ine sieci ale nie widzi jak
podłaczam bezprzewodówke,

Nie bardzo rozumiem. Icon 225 to modem GSM na USB. Jedyne, co ma wykrywać, to zasięg operatora sieci komórkowej. Żadnych sieci WiFi nie powinien widzieć. To, czy modem jest w zasięgu odpowiedniej sieci GSM i czy w ogóle może się do niej podłączyć dowiesz się z dołączonego do sterownika oprogramowania.

Dnia 17.11.2012 o 19:49, Mate0 napisał:

niby sciagnelem streowniki ale gdzie mam je wrzucic

Jak jest plik exe lub msi, to klikasz na to dwa razy i instaluje się samo. Jeżeli nie ma pliku wykonywalnego, to musisz wejść do menedżera urządzeń, znaleźć modem (lub urządzenie, które nie zostało poprawnie wykryte i zainstalowane), wejść w jego właściwości i w zakładce Sterownik zainstalować lub zaktualizować sterownik. Jeżeli ten, który znalazłeś będzie pasował, to się zainstaluje.

Dnia 17.11.2012 o 19:49, Mate0 napisał:

mam win 7 i czytalem ze sa wlasnie problemy ale nie moge znalesc rozwiazania

Jeżeli urządzenie ma problemy z działaniem pod nowym systemem operacyjnym, lub producent je olał i nie wypuścił odpowiednich sterowników, to rozwiązania są dwa. Zmienić sprzęt, albo zmienić system na starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować