Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapalony gracz w elektrowni atomowej

52 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2006 o 12:43, Ponury rzniwiaż napisał:

Ja bym go zwolnil od razu.Jezeli wie ze juz kiedys wydazyla sie poprzednia katastrofa to
powinien podwoic uwage a nie absorobowac sie gra. Ze nie zlamal zanych przepisow to jego szczescie
i zasluga luki prawnej. (...)


Tak już to widzę. Jeżeli zwolniono by go za nic, to zarząd elektrowni miałby na głowie związki zawodowe:P Skoro regulamin mu tego nie zabraniał to mógł to bez żadnych konsekwencji robić. W państwach demokratycznych jest dozwolone wszystko to, co nie jest prawnie zakazane. Równie dobrze mogliby próbować zwalniać pracowników za to, że otwierają drzwi lewą ręką zamiast prawej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2006 o 18:20, shinian napisał:


Tak już to widzę. Jeżeli zwolniono by go za nic, to zarząd elektrowni miałby na głowie związki
zawodowe:P Skoro regulamin mu tego nie zabraniał to mógł to bez żadnych konsekwencji robić.
W państwach demokratycznych jest dozwolone wszystko to, co nie jest prawnie zakazane. Równie
dobrze mogliby próbować zwalniać pracowników za to, że otwierają drzwi lewą ręką zamiast prawej.



Wiesz doceniam twoje doswiadczenie jestes osoba duzobardziej doswiadczona odemne i starsza .
Ale nie mozesz przyrownac ewidentnego brau uwagi w mjejsu pracy do otwierania drzwi. Po drugie nie byloby to zanic to zalezy od tego jak interpretuja przepisy bo tak zagrany prawie napewno tego radiowego sygnalu by niedoslyszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tia ciekawe jaka była reakcja jak mu kumple na lunchu powiedzieli że u niego komisja była ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 18:35, Ponury rzniwiaż napisał:

Wiesz doceniam twoje doswiadczenie jestes osoba duzobardziej doswiadczona odemne i starsza.


Nie chciałbym burzyć Twojego porządku świata, ale ja mam dopiero 18 lat. Więc z tym wiekiem i doświadczeniem to naprawdę można sobie odpuścić:P

Dnia 31.05.2006 o 18:35, Ponury rzniwiaż napisał:

(...) bo tak zagrany prawie napewno tego radiowego sygnalu by niedoslyszał.


Tu akurat kłania się czytanie ze zrozumieniem: ''a ich podstawowym zadaniem jest odpowiadanie i reagowanie na wezwania radiowe. Z tej części swoich obowiązków kontrolowany, mimo grania na handheldzie, wywiązał się bez zarzutu.'' Sprawdzili go pod tym kątem;) Wątpię by przerywali mu rozgrywkę by powiedzieć, że zaraz nawiążą z nim kontakt przez Walkie-Talkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można niestety :)) Ja mam 16 lat i nic absolutnie mi nie burzysz:)

Dnia 31.05.2006 o 20:07, shinian napisał:

Nie chciałbym burzyć Twojego porządku świata, ale ja mam dopiero 18 lat. Więc z tym wiekiem
i doświadczeniem to naprawdę można sobie odpuścić:P

Dnia 31.05.2006 o 20:07, shinian napisał:


Tu akurat kłania się czytanie ze zrozumieniem: ''a ich podstawowym zadaniem jest odpowiadanie
i reagowanie na wezwania radiowe. Z tej części swoich obowiązków kontrolowany, mimo grania
na handheldzie, wywiązał się bez zarzutu.'' Sprawdzili go pod tym kątem;) Wątpię by przerywali
mu rozgrywkę by powiedzieć, że zaraz nawiążą z nim kontakt przez Walkie-Talkie.



Tak ale poownywanie tego do otwierania drzwi nie bylo zbyt trafne z twojej strony:)
Pozatym miałszczescie ze jak go kontrowlowali nie bylo tego sygnalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 19:09, Michał Raven napisał:

Oto dowód, że gry uzależniają. No, ale żeby nie zauważyć kontroli to już trochę dziwne...Widocznie
ta gra musiała go wciągnąć na maksa.:)


tak mysle ze to byl pasjans :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, jakby ogłosili co to za gra, to by była chyba nawet lepsza reklama niż te rozmaite afery ;p ale mimo to jestem ciekaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować