• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
xxsuperfifixx

Problem z kartą graficzną...

Pytanie

Witam, mam problem z kartą ATI RADEON HD 7700
Problem dotyczy tego że, w każdej grze strasznie mi śnieży. Taki efekt mam tylko podczas gier.Myślę że, to jakiś problem z konfiguracją bo cały komp jest nowy.Sprawdziłem kable i monitor i wszystko jest dobrze. Efekt ten mam niezależnie na jakich detalach gram i niezależnie w co. Proszę o pomoc i sugestie co można by zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Możesz wkleić zdjęcie, jak wygląda to śnieżenie? W międzyczasie proponuję wgrać najnowsze, lub o jeden numer wcześniejsze sterowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na zdjęciu ( słaba jakośc bo było robione telefonem a obok monitora stoi lampka ) widać dużą ilość mayłych kropek, poziomych kresek ( to właśnie o nie chodzi ).Próbowałem grzebać w ustawieniach ale to nic nie dało sterowniki są najnowsze bo komp jest nowy ma tydzień i było tak od początku. Na początku myślałem że to kabel ale okazuje się że nie.Nie wiem co to może być ale te kropki przesuwają się z dołu do góry w poziomych kreskach.

20130130202443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To są artefakty. Prawdopodobnie karta graficzna pada. Jeżeli przeinstalowanie sterowników nie pomoże, to trzeba ją będzie odesłać do serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować