• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Jaszczur358

Problem z internetem-Tracenie pakietów

Pytanie

Witam. Tak jak w temacie problemem jest tracenie pakietów. Gdy robię testy za pomocą cmd ping jest miedzy 14-17, lecz czasem podskoczy do 80 i utracę pakiet. Tracę je różnie. Czasem 1 na 10 a czasem 2 na 150. Pingowanie z cmd wzrasta podczas włączania Battlefielda i w tym największy problem. Jest to jedyna gra z której mnie wyrzuca. Wchodzę do gry i gram chwilę, ale to dosłownie chwilę. Gdy przyjdzie co do czego gra robi crash, obraz się zawiesza na czarnym ekranie. W przeglądarce jest komunikat: "Upłynął czas połączenia z serwerem". Przy włączaniu gry zawsze mam tylko jędną zakładkę a czasem wyłączam przeglądarkę. Robiłem już wiele rzeczy. Wyłączyłem uPnP, zmieniałem MTU czyściłem dsn. Internet mam radiowy od lokalnego dostawcy. Wszystko zaczęło się dziać jakoś po update w BF i wydaje mi się, że było to po AfterMath.. Nie wiem co robić. Zamierzam iść do dostawcy internetu i porozmawiać o tym. Tylko co ja mu powiem, że w jednej grze wyrzuca mnie podczas każdego meczu? Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Na radiówce utrata pakietów to normalka.

Może zmieniła im się częstotliwość ewentualnie, jak są wiatry, a masz antene po za domem, to ona zaczyna się ruszać, co powoduję zmiane właściwości odbiornika.

Ale tak jak napisałeś, warto pójśc do dostawcy. I to jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dodam, że mój kolega ma internet od tego samego dostawcy internetu. Dziś sprawdzał tracenie pakietów i ma bardzo zbliżone do mojego, lecz jego nigdy nie wyrzuca. Zauważyłem, że zawsze jak mnie wyrzuca, jak już wspominałem, gra się crashuje. Ostatnio przyszło mi do głowy, że może gra robi sama crash i z tego powodu utracone jest połączenie z serverem. Jeżeli tak by było to z jakiej przyczyny się crashuje, ponieważ mam lepszego PC niż kolega którego nie wyrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować