Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze zrzuty ekranu ze Space Hulk

12 postów w tym temacie

Demagol

Chaos Gate "prawie" działa na emulatorze Virtualbox, ino nie udało mi się naprawić poruszania się po mapie w wysokiej rozdzielczości (po każdym ruchu grafika się rozmazuje i trzeba ją kursorem hmm.. odmazać) co przy dłuższym posiedzeniu (a tak jest zawsze w przypadku CHG) bywa męczące dla oka i ręki.
Dark Omen za to działa bez problemów z nowymi Os-ami.
Shadow of the horned rat również śmiga aż miło, tylko sterowanie koszmarne jest.

Chętnie zagrałbym w nowego Space Hulka, mam nadzieję, że go nie spartolą.
Klimat Wh40K ma się wylewać z ekranu, co najmniej tak jak w nowym Xcom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam ten problem z rozmazującym się ekranem, przecież nie ma sensu tak grać. No nic, grę trzeba spisać na straty, może pojawi się w przyszłości coś lepszego, a podobnego. I działającego jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chaos Gate jest fajnym tytulem....a odnosnie powyzszego - mozeby tak ''''Space Hulknac'''' nam z trojeczka na koncu kiedys raczyli??? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu i ochoty na granie we wszystko, co popadnie, Chaos Gate zresztą też nie wielbię nie wiadomo jak, żeby przeżywać moją niemoc w odpaleniu tej gry w sensowny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może czas ruszyć się z modami? Sam uwielbiam kliamat W40K więc podpisuję się 4 kopytami pod tym;) Za nową odsłonę devom należy się co najmniej jedna dobrze schłodzona 0,7 na początek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada sie bardzo interesujaco i raczej na pewno rozwaze jej kupno. Mimo wszystko brakuje na rynku gier taktycznych wymagajacych myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować