Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Film BioShock już nie powstanie, Ken Levine wyjaśnia powody podjęcia tej decyzji

11 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Szef Irrational Games, Ken Levine, powiedział, że nie chciał iść na kompromis, zgadzając się na reżysera, który miał zastąpić Gore Verbinski’ego (mającego na swoim koncie m.in. Piratów z Karaibów).

Przeczytaj cały tekst "Film BioShock już nie powstanie, Ken Levine wyjaśnia powody podjęcia tej decyzji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutna wieść dla fanów uniwersum Bioshocka! :( Sam czekałem na ten film! Wielka szkoda, że na prawdopodobnie (na 90%) nigdy nie powstanie film związany z Bioshockiem! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość smutna, bo akurat Bioshock zdecydowanie miał filmowy potencjał. Jednak:

"Oświadczył, że nie pójdzie na kompromis, ponieważ lepiej, żeby film nie powstał w ogóle niż został źle zrobiony".

Z tym zdaniem zdecydowanie muszę się zgodzić. Kudos za takie spojrzenie na sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Verbinski ma swoje własne studio. Odłoży trochę forsy na filmach animowanych, uzbiera się sumka i będą mogli sami pokryć koszty produkcji, a Universal tylko by to wysłał do kin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> dzięki ci panie! NIE dla filmów na podstawie gier!

Jestem podobnego zdania ale akurat Doom wyszedł całkiem dobrze (oczywiście jak dla mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 07:32, Gar napisał:

Jestem podobnego zdania ale akurat Doom wyszedł całkiem dobrze (oczywiście jak dla mnie).


Doom to raczej kino klasy B i niestety, nawet w tej klasie nie był zbyt dobry.
Dużo lepiej poradził sobie za to Silent Hill. Filmową pierwszą część oglądałem z niemałą przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 14:15, Phobos_s napisał:

> Jestem podobnego zdania ale akurat Doom wyszedł całkiem dobrze (oczywiście jak dla
mnie).

Doom to raczej kino klasy B i niestety, nawet w tej klasie nie był zbyt dobry.
Dużo lepiej poradził sobie za to Silent Hill. Filmową pierwszą część oglądałem z niemałą
przyjemnością.


Nie przesadzaj Doom wcale nie był taki zły (oczywiście wszystko to kwestia gustu).

Silent Hill również mi się podobał i chyba tylko te 2 filmy z wszystkich które wyszły na podstawie gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Doom byl 100x lepszy od kaszaniastego Silent Hilla. Juz nie wspominajac o 2 jego czesci... Najlepszy film na podstawie gry to Resident Evil i poki co nie zrobiono nic lepszego, ani sie nawet nie zanosi. Bioshock pewnie bylby dziwadlem o jakichs cpunach, ale kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować