• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Strzelec098

Baldur''s Gate na Windows 7 nie działa

Pytanie

Dzień dobry,

Posiadając ostatnio dosyć dużo wolnego czasu postanowiłem wgrać Baldur''s Gate na swojego netbooka (HP mini 210 serii 4000). Urządzenie bez napędu optycznego, więc skopiowałem płytę na pendriva.
Wgrałem. Odpaliłem. Załamałem się. Coś popracowało,pomieliło, ale cały czas czarny ekran. Czekam, a tu nagle miga BSoD. Zdziwiłem się dosyć mocno.
Ale cóż, stara gra. Odpalam w trybie kompatybilności pod Windowsa XP. Jednak też to samo. Więc patrzę do neta i samemu nic konkretnego nie znalazłem więc teraz pytam się tutaj. :)
Więc, czy mogę jakoś sprawić by gra działała czy nie bardzo? Znalazłem gdzieś wpis, że gra niby nie działa na układzie zintegrowanym Intela, czy to prawda?
Dzięki z góry za pomoc bądź też odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Mam wersję z gog.com i Enchanted ze Steam. Obie działają na Windows 8 x64, więc i na Siódemce nie powinno być problemu. Wersji z Legendy RPG jeszcze nie sprawdzałem, ale mogę zaraz zainstalować. Nie mam jednak zintegrowanego układu Intela, żeby to przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wersja z Legend RPG też odpala się normalnie. Ostatnio ten komplet był dostępny za 10 zł. Może warto się zainteresować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować