Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwie specjalne oferty w sklepie gram.pl

25 postów w tym temacie

Eno... nie marudź, to i tak spory upust, widocznie mogli tylko tyle ...
Ja tam czekam aż wreszcie "RZUCĄ" jaką "niestrzelankę" ;-) bo z moich obserwacji, najbardziej strategiczną gierką,
z możliwością korzystnego zapłacenia wPLN-ami, były wczoraj WORMSY ;-D (no chyba że coś mnie ominęło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee no dla mnie to jakaś rewelacja nie jest. No ale zawsze jakaś promocja to jest i widać że CDP pracuje nad swoimi ofertami, tylko teraz zabardzo to chyba nie trafił w samo sedno ;p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 16:32, DonZ napisał:

jak widze tego HotD to gra nie warta nawet 30 złotych :P


Jest warta duzo wiecej IMO , wystarczy na graje spojrzec ;D A podobno HotD jest najlepszym "celowniczkiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech to jest paskudne a ten The Hause of The Dead o fee okropne a potem się zabijają w szkołach i mordują bo to wkońcu 11 letnia młodzież i mamusia i tatuś niemają czasu wytłumaczyć dziecku ,że to tylko głupia gra a w życiu jest inaczej daje 0/5 punkta tej grze.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chicago i Cold Zero widziałem przy okazji kupowania NXK w cenie po 10zł od sztuki i to w pudełkach ;-) A dokładnie po 9,99 co daje 19,98 i żadnych kosztow przesyłki ;-) Ktoś tu się chyba nie postarał, chyba że Selgros sprzedaje za mniej niż kupił, no ale tego nie mogę już wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie normlani polacy...ech... :/ tylko narzekac i narzekac, ze ciagle zle i nie to. cieszcie sie ze wogole cos jest bo to znaczy, ze cos sie poprawia w polsce jezeli chodzi o gry. rok temu narzekalibyscie, ze gry te sa za drogie bo 100zł kosztowaly a teraz, ze beznadziejne...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, nie nażekajcie Cold Zero jest BARDZO DOBRĄ GRĄ, to gra dla tych któży lubią akcje połączoną ze skradaniem. Na temat Chicago 1930 się nie wypowiem, a cała seria Haus of the Dead... słynie z tego że można ją przejść w pare godzin. Żeczywiście nie opłaca się marnoweć 60 wPLN, tymbardziej prawdziwych pieniędzy... To gra dla prawdziwych... Hmm... KONESERÓW, lub ludzi niewiedzących co mają zrobiuć z kasą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
---> Nie wiem tylko o co Tobie chodzi. Promocja dotycząca Cold Zero i Chicago jest niekorzystna bo gry w sklepie kosztują 10zł sztuka czyli za dwie mam 20zł. A w gram.pl nawet płacąc wPLN mam ponad 30zł łącznie z kosztami przesyłki. A jeśli nawet w końcu liczyć cenę bez przesyłki to wychodzi 20,90 przeciw 19,98 w sklepie -> i tak drożej ;-) Za to HotD fajna gierka, za te 30zł bym kupił ale nie mam tyle wPLN a 100zł nie warto IMHO na nią wydać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować