• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Pufson

Błąd przy instalacji StarCrafta [Rozwiązny]

Pytanie

Witam.
Problem mam jak wyżej. dokładny komunikat wygląda tak:

The file "D:\StarCraft.temp\Maps.temp\scenario.temp" could not be renamed to "D:\StarCraft.temp\Maps.temp\scenario". (ConflictManager::ResolveConflicts/1)

Dodam że grę odebrałem dzisiaj i jest orginalna prosto z gram.pl :) (chyba że o czymś nie wiem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dodaj klucz do Battle.net i ściągnij tam instalkę. Jeżeli masz jakąś starą edycję, to może ona być po prostu niekompatybilna z nowym systemem. Ewentualnie odpal plik setup.exe znajdujący się na płycie jako administrator (PPM --> Uruchom jako administrator), oraz instaluj do innego niż standardowy katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Innego katalogu czyli co?

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem z tym katalogiem ale tak zrobiłem wszystko co było mozliwe i dalej ten sam błąd :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.05.2013 o 13:55, Pufson napisał:

Innego katalogu czyli co?

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem z tym katalogiem ale tak zrobiłem wszystko co było mozliwe
i dalej ten sam błąd :/

Podczas instalacji każdy praktycznie program pyta się, gdzie mają się znajdować jego główne pliki. W większości wypadków jest to C:\Program Files\Nazwa programu (w wypadku Windowsa). Ale że nowsze Windowsy są pod tym względem inne od starszych, to po prostu instalator może próbować zapisać pliki nie w tym miejscu co trzeba. Więc trzeba mu wcześniej wskazać inną lokalizację do zainstalowania. Na przykład C:\Starcraft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A czasem wujek Google się przydaje. Wystarczy wpisać tekst błędu i znajdujemy np.:

http://us.battle.net/sc2/en/forum/topic/1827666149
http://www.fixya.com/support/t1714935-problem_installing_starcraft_battle

Sugerują tam, by wyłączyć antywira, który może powodować taki błąd. Ewentualnie sprawdzić, czy uruchamia się program jako administrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Z atywirem spróbuję ale administratora juz robiłem :)

Edit: Nawet nie wpadłem na ten pomysł ale sprawdził się idealnie :) dzieki wielkie Ring5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować