Zaloguj się, aby obserwować  
Patrykwojas

Pytanie O Kupony z gry Far Cry 3

9 postów w tym temacie

Witam serdecznie wszystkich forumowiczy!
Zapewne jest ktoś wśród was, kto posiada gre Far Cry 3(dotyczy również Assasin''s creed 3).
W opakowaniu możecie znalesc pewien kod,w przypadku gdyby był wam zbedny, jest to kod do gry ghost recon online,prosiłbym o podanie mi go,będe bardzo wdzięczny za pomoc, gdyż takowych kodów potrzebuje ok. 3-4 sztuk. Pozdrawiam serdecznie i oczekuje na pomocną dłoń, z góry dziękuje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 01:16, Patrykwojas napisał:

Witam serdecznie wszystkich forumowiczy!
Zapewne jest ktoś wśród was, kto posiada gre Far Cry 3(dotyczy również Assasin''s creed
3).
W opakowaniu możecie znalesc pewien kod,w przypadku gdyby był wam zbedny, jest to kod
do gry ghost recon online,prosiłbym o podanie mi go,będe bardzo wdzięczny za pomoc, gdyż
takowych kodów potrzebuje ok. 3-4 sztuk. Pozdrawiam serdecznie i oczekuje na pomocną
dłoń, z góry dziękuje!:)


KUP5-O8I3-0RYG-IN4L

proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 09:41, ArkStorm napisał:

KUP5-O8I3-0RYG-IN4L


Akurat Twoja odpowiedź jest durnowata i nic nie wnosząca do tematu. Koledze chodzi o bonusowe kody do darmowej gry Ghost Recon: Online dające dodatkowe punkty i bronie. Jeśli ktoś w to nie gra i ma ochotę podzielić się kodem to czemu nie? Ja swoje niestety już wykorzystałem (z AC3 i GR: FS) ale na dniach kupuję FC3 więc chętnemu podrzucę kod przez PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 10:04, mw89info napisał:

> KUP5-O8I3-0RYG-IN4L

Akurat Twoja odpowiedź jest durnowata i nic nie wnosząca do tematu. Koledze chodzi o
bonusowe kody do darmowej gry Ghost Recon: Online dające dodatkowe punkty i bronie. Jeśli
ktoś w to nie gra i ma ochotę podzielić się kodem to czemu nie? Ja swoje niestety już
wykorzystałem (z AC3 i GR: FS) ale na dniach kupuję FC3 więc chętnemu podrzucę kod przez
PW.


nie spinaj się tak i załap trochę dystansu ;) wszystko w konwencji żartu a nie docinek. peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdecznie za zrozumienie mw89, tak sie sklada 1 kod wykorzystalem, a ze punkty w tej grze sa dosc drogie potrzebuje jescze 2 kodów i będe miał wymarzony ekwipunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, umieściłem posta także tam, dzięki wszystkim za zainteresowanie, ogólnie nie należe do jakiś super graczy, aczkolwiek nie przelewa mi sie i nie stać mnie na takowych gier zakup, kupiłem narazie jedną:),tak czy siak pozdrawiam i dziekuje jescze raz. Patryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje 3 kopie gier (FC3, FC3 - Promo Copy i GR:FS - Promo Copy) nie zawierają kodów... Nie dziwię się odnośnie promo, ale w sumie w FC3 powinno być. To jest jakaś niedawna inicjatywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować