Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Resident Evil (temat ogólny całej serii)

190 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2014 o 09:42, LastOrder napisał:

Revelations 2 ma zostać podzielone a''la Walking Dead na epizody w ilości 4. No cóż trochę
mnie to zbiło z tropu ale spoko.


Serio? No nie wiem czy to dobry pomysł. Jednak wolę mieć grę w całości a nie dostawać ją po kawałku.
Jednak najważniejsze żeby klimat był odpowiedni a nie powtórka z RE6 ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2014 o 10:07, Phobos_s napisał:

Serio? No nie wiem czy to dobry pomysł. Jednak wolę mieć grę w całości a nie dostawać
ją po kawałku.
Jednak najważniejsze żeby klimat był odpowiedni a nie powtórka z RE6 ; )


Po raz kolejny pozwolę sobie wrzucić linka z pssite o szczegółach bo tutaj mniejsze lub większe poślizgi:)

http://www.pssite.com/news-36213-szczegoly_dotyczace_formatu_i_fabuly_w_resident_evil__revelations_2_wraz_z_nowymi_zrzutami.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2014 o 10:07, Phobos_s napisał:

> Revelations 2 ma zostać podzielone a''la Walking Dead na epizody w ilości 4. No
cóż trochę
> mnie to zbiło z tropu ale spoko.

Serio? No nie wiem czy to dobry pomysł. Jednak wolę mieć grę w całości a nie dostawać
ją po kawałku.
Jednak najważniejsze żeby klimat był odpowiedni a nie powtórka z RE6 ; )


Też jestem nieco zaskoczyny. Jednak mimo wszystko jestem dobrej myśli, chyba to zasługa Claire.

Grę będzie można dostać w wersji pudełkowej, do której zostanie dodana dodatkowa zawartość także spokojnie : )

Nowy trailer - http://www.youtube.com/watch?v=bDIxSsPD0OE&feature=youtu.be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2014 o 10:49, Oxva napisał:

Grę będzie można dostać w wersji pudełkowej, do której zostanie dodana dodatkowa zawartość
także spokojnie : )


No to już wiem, że pudełeczko z kompletem epizodów zagości na mojej półce : )
Trailer bardzo klimatyczny i zapowiada się fajny kąsek nowego RE :)

Oby do premiery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do osób posiadających Resident Evil 4 HD.

Otóż czy wam też tak mocno zamula wręcz robi slow motion przy walce z bossami ? Tak normalnie przy przechodzeniu gry nie mam żadnych ścinek ,ale na bossach czy el gigante już są ... I zastanawiam się czy to wina optymalizacji czy mojego sprzętu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie pierwszego Residenta w wersji Director''s Cut, nigdy nie grałem w tą część i intro mnie po prostu rozwaliło xD.
http://www.youtube.com/watch?v=YBPorxYQcwc

Taki powiew starymi kiczowatymi filmami, że wow. Sterowanie masakryczne niestety, zabił mnie pierwszy napotkany pies bo nie mogłem go ustrzelić :D. To "musisz stać w miejscu by strzelać" jest też denerwujące no ale cóż, gra jest przynajmniej klimatyczna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować