Zaloguj się, aby obserwować  
Phenomenalny

Co zrobić w mieście Australia W Tony HAwk Underground 2??

13 postów w tym temacie

Z tego co pamiętam to trzeba spowodować aby ten zółty dźwig wybił dziurę w murze. Później przeskakujesz przez dziurę, wjeżdżasz w ciemność i jesteś teleportowany do takiego miniparku gdzie znajduje się ten aborygen. Wydaje mi się, że aby rozruszać ten dźwig trzeba zgrindować po jego ramieniu od samego początku do końca. Dawno w ten tytuł nie grałem więc mogę się mylić. Jeżeli to nie zadziała to spróbuj zrobić spina na hydrancie przy dźwigu przez 5 sekund. Pamiętam, że wtedy wystrzela z niego woda, może to ocuci kierowcę pojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 23:48, shinian napisał:

Z tego co pamiętam to trzeba spowodować aby ten zółty dźwig wybił dziurę w murze. Później przeskakujesz
przez dziurę, wjeżdżasz w ciemność i jesteś teleportowany do takiego miniparku gdzie znajduje
się ten aborygen. Wydaje mi się, że aby rozruszać ten dźwig trzeba zgrindować po jego ramieniu
od samego początku do końca. Dawno w ten tytuł nie grałem więc mogę się mylić. Jeżeli to nie
zadziała to spróbuj zrobić spina na hydrancie przy dźwigu przez 5 sekund. Pamiętam, że wtedy
wystrzela z niego woda, może to ocuci kierowcę pojazdu.

jakiego spina???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 13:02, Krystian-03 napisał:

jakiego spina???????????


Nie wiem, czy dobrze to nazwałem, nie interesuje się zbytnio skatebordingiem. W grę grał głównie mój brat. Ja sobie pykałem od czasu do czasu. Jedziesz wprost na hydrant, wciskasz skok- musisz wymierzyć tak aby spaść tuż nad hydrantem, w locie wciskasz przycisk odpowiedzialny za grind. Twoje alter ego ląduje na czubku hydrantu i zaczyna obracać się na nim wokół własnej osi. Wtedy startuje licznik i odlicza bodajże od 5 do 0. Później wystrzela z niego woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra znalezłe gościa zdobyłem wystarczającą ilośc punktów a potem jade takiem gosciem chyba nazywa sie beverhausen ma zieloną koszulę w kratkę i fioletowe spodenie i mam 2 zadania pierwsze to trzeba było przejechać po linie na plaży pod jakimiś babkami a druga to trzeba wykonać jakiś specjalny trik nad 5 rusztowaniami czy jakoś tak !!!Nie wiem jak mam wykonaćto 2 zadanie help!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 22:55, Krystian-03 napisał:

Czy Ktoś zna odpowiedz??:-)


Wątpię by ktoś znał wszystkie fragmenty gry na pamięć... Wejdź na listę zadań do wykonania, kliknij na dane wyzwanie. Tam przecież będziesz miał napisaną dokładną komibnację którą trzeba wykonać. Wystarczy to przeczytać z zrozumieniem i odstawić dany zestaw trick''ów. Pamiętam, że dla ułatwienia, jako tło ustawione jest nawet miejsce gdzie to trzeba zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi o spine transfer ( krecenia sie deska na hydrantach slupkach itd. ) o ile pamietam podjerzdzasz nie za szybko do hydrantu robisz olke ( ollie ) naciskasz naraz 8 i 9 albo 7 i 8 na numerycznej powinien zostac na nim ( hydrancie) i zaraz zacznie sie odliczanie jak dojdzie do konca hydrant sie rozwala i potem leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować