Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Angry Birds: Star Wars II zapowiedziane. Jest trailer i data premiery

35 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2013 o 15:25, Isildur napisał:

> ALE [...]

Degrad -1 za słownictwo oraz spam.


Spam, serio? Czy mógłbyś może rozwinąć, gdzie ten spam? Czy to nie było w temacie? Zacna ta moderacja, zacna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 13:02, tomoliop napisał:

lolz, chodzi mi przecież oczywiście o łączenie syfu jakim jest Angry birds z SW...


Nie wiem, czemu uwazasz to za syf. Dla mnie jest to bardzo sympatyczna gierka, majaca na celu zabicie paru wolnych chwil i wlasciwie niewiele wiecej. Nie ma ambicji bycia tytulem z segmentu AAA, nie udaje, ze jest nie wiadomo czym. Ot, prosta, przyjemna gra na nudne spotkania, stanie w korku w komunikacji miejskiej czy na przerwie miedzy zajeciami. A AB SW to dla mnie najlepsza czesc do tej pory, laczaca najwieksze zalety obu "swiatow".

Dnia 16.07.2013 o 13:02, tomoliop napisał:

Czy mógłbyś może rozwinąć, gdzie ten spam?


Wcinam sie tu miedzy wodke a zakaske, ale jak ktos rzuca taki komentarz, jak Twoj, inaczej niz spamem nazwac go nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest spam, tylko wyrażenie opinii (w tym przypadku zdegustowania tym tytułem, co mnie też dziwi - AB jest sympatyczne, dobrze wykonana gierka dla casuali, a ABSW to już w ogóle bardzo dobra produkcja). Fakt, że w wulgarny sposób, ale post na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 21:41, Eilene napisał:

Przyznaje, ze kiedys bylam sceptyczna, a pierwsze Angry Birds byly troszke nudnawe. Gralam
jednak w Angry Birds: Star Wars na androida i fajnie sie gra i pasuja na telefon bo na
PC to ja wole grac w cos bardziej zlozonego;). Czekam!

Mi na Samsung Galaxy Ace ścinki ta gra zaliczała, ale generalnie podobała mi się rozgrywka. :) Mam nadzieję, że ta kontynuacja będzie równie dobra albo i lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 18:45, Ring5 napisał:

> lolz, chodzi mi przecież oczywiście o łączenie syfu jakim jest Angry birds z SW...


Nie wiem, czemu uwazasz to za syf. Dla mnie jest to bardzo sympatyczna gierka, majaca
na celu zabicie paru wolnych chwil i wlasciwie niewiele wiecej. Nie ma ambicji bycia
tytulem z segmentu AAA, nie udaje, ze jest nie wiadomo czym. Ot, prosta, przyjemna gra
na nudne spotkania, stanie w korku w komunikacji miejskiej czy na przerwie miedzy zajeciami.
A AB SW to dla mnie najlepsza czesc do tej pory, laczaca najwieksze zalety obu "swiatow".


> Czy mógłbyś może rozwinąć, gdzie ten spam?

Wcinam sie tu miedzy wodke a zakaske, ale jak ktos rzuca taki komentarz, jak Twoj, inaczej
niz spamem nazwac go nie mozna.


Jaki kurna spam, po prostu agresywne wyrażanie opinii... A mnie bardzo drażni to łączenie światów, jak dla mnie brak szacunku dla marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta marka już dawno w takim razie została zeszmacona. A Angry Birds SW to akurat dobra gierka, więc zrobiono ją jak najbardziej z szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 15:18, tomoliop napisał:

A mnie bardzo drażni to łączenie światów, jak dla mnie brak szacunku dla marki.


Którą szanowny Jurek Lucas już dawno wpędził do rynsztoka swoimi "genialnymi" pomysłami w stylu "hej, zróbmy z Mandalorian rasę pacyfistów". Dostajemy Jar-Jara, midichloriany i jakieś dziwne pomysły w rodzaju Ahsoki, a Ty piszesz o szacunku dla marki? O_o O jakim szacunku?! Co tu jest do szanowania? Może genialny film, jakim było Mroczne Widmo? Najlepsze części sagi to te, do których Lucas dotykał się najmniej! Za czasów jego "świetności" (czyli poprzednie 13 lat) ta marka sięgnęła dna i cokolwiek by Disney z nią nie zrobił (nawet tworząc Star Wars High School Musical), może być tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 15:18, tomoliop napisał:

Jaki kurna spam, po prostu agresywne wyrażanie opinii... A mnie bardzo drażni to łączenie
światów, jak dla mnie brak szacunku dla marki.

Zgadzam się. Angry Birds zasługuje na więcej.

Spoiler

Tak, serio tak uważam. Lucas skutecznie mordował to uniwersum od bardzo dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważaj z tymi Mandalorianami (poza tym - to kultura, a nie rasa), bo w TCW masz Mandalorian wojowników i owych pacyfistów pod wodzą Satine, ale tak naprawdę to tylko Satine w pacyfizm wierzy. O Ahsoce ostatecznie mam pozytywne zdanie, odpowiednio rozwinięto tę postać, żeby dało się ją lubić.

O midi-chlorianach był taki ostatnio news:
http://gwiezdne-wojny.pl/news.php?17099,czym-u-diaska-sa-te-midi-chloriany.html

Naturalnie do nich stosunek nadal mam negatywny i wolałbym, żeby tego konceptu w ogóle w SW nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 16:42, Demagol napisał:

Uważaj z tymi Mandalorianami


Chodzi mi o to, że zmieniono kompletnie całą ich historię (po kij? Nie wiem), dzięki czemu naprawdę niezłe elementy EU teraz nijak nie pasują do najnowszej wizji Lucasa.

O tym, co się dzieje ostatnio w książkach nawet nie wspomnę, bo przestałem je kupować gdzieś w okolicach 3 tomu New Jedi Order (czy jak tam to cholerstwo się nazywało - w każdym razie chodzi o inwazję Yuuzhan Vong), ale wygląda na to, że Lucas przyklepywał wszystko, jak leci, zamiast wziąć trochę na wstrzymanie (np. z likwidowaniem kolejnych postaci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to już szczerze mówiąc nie obchodzi. Nie jestem już od dawna fanem SW, nie interesuje mnie lore, straciłem zainteresowanie tym uniwersum, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować