Zaloguj się, aby obserwować  
mocny_pl

Dragon Ball Z - Temat Ogólny

47 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2008 o 19:51, 143872 napisał:

No ale kto by nie chciał mieć :P Może zamówię a jak będą piraty to idę na policję :D Ale i
tak obejżę :D Już dawno chciałem jakoś załatwić sobie DB i obejżeć, widziałem ładne pare lat
temu :( A to takie fajne było :D


Ja ostatni odcinek oglądałem chyba z 3-4 lata temu. Szmat czasu, tak bym to pooglądał ;] Powiem szczerze że nie przepadam za mangą/anime. Ale to jest wyjątek. Serial wciągnął mnie jak żaden inny, fenomen ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha dokładnie :D Innego japońskiego badziewia nigdy nie oglądałem bo to jest po prostu tragedia :/ Ale Dragon Ball to jest coś :] A nie ma jakiś sklepów gdzie to można dostać ? Wszystkie odcinki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 19:58, 143872 napisał:

Ha dokładnie :D Innego japońskiego badziewia nigdy nie oglądałem bo to jest po prostu tragedia
:/ Ale Dragon Ball to jest coś :] A nie ma jakiś sklepów gdzie to można dostać ? Wszystkie
odcinki ?


Co Ty nie sądze. Tylko od ludzi pewnie. Albo za granicą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 20:20, 143872 napisał:


Hmm. Fajnie tylko, że cena też trochę niska. Ale może po prostu taka jest prawdziwa cena. W każdym razie warte zakupienia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 20:02, Leslaw555 napisał:

> Ha dokładnie :D Innego japońskiego badziewia nigdy nie oglądałem bo to jest po prostu
tragedia
> :/ Ale Dragon Ball to jest coś :] A nie ma jakiś sklepów gdzie to można dostać ? Wszystkie

> odcinki ?

Co Ty nie sądze. Tylko od ludzi pewnie. Albo za granicą ;]


Może wiecie, może nie, ale....

wszystkie odcinki Dragonball, Dragonball Z, Dragonball GT i filmy Dragonball, można obejrzeć w internecie na stronach np.

http://kreskowka.pl/

http://kreskowki.fani.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z gościem na gadu i to jest pewniak: http://ale.gratka.pl/ogloszenie/451500_odcinki_db_dbz_dbgt_kinowki_dragon_ball.html
32 zł i masz wszystko o dragon ballu co tylko chcesz. Z przesyłką za pobraniem wyniesie mnie 45 zł :D Zamawiam na 100% :P Tata dał mi już kase :P Jaki dziwny zbieg okoliczności: wszedłem tu przez przypadek zobaczyłem pare postów i zacząłem szukać i znalazłem :D Ale bomba będę miał co oglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupota NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK DB AF to jest tylko durny wymysł jednego z japońców który chciał kontynuować serię TEGO NIGDY NIE BYŁO I NIE BĘDZIE TO JEST DURNA PLOTKA

A TAK POZA TYM
kocham serie Dragon balla
nigdy nie przegapiłem żdanego odcinka (no może jeden :P)

JAKA częsc wam sie najbardziej podobała??? dla mnie DB i DBZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha, mi sie najbardziej podoba DBZ jest najwięcej postaci

moimi ulubionymi postaciami z DBZ jest :
Vegeta, Szatan Serduszko, Sonkoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:03, Anik11 napisał:

aha, mi sie najbardziej podoba DBZ jest najwięcej postaci

moimi ulubionymi postaciami z DBZ jest :
Vegeta, Szatan Serduszko, Sonkoku

Zgadzam się razem z tobą DBZ najlepsza seria ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 19:55, Leslaw555 napisał:

> No ale kto by nie chciał mieć :P Może zamówię a jak będą piraty to idę na policję :D Ale
i
> tak obejżę :D Już dawno chciałem jakoś załatwić sobie DB i obejżeć, widziałem ładne pare
lat
> temu :( A to takie fajne było :D

Ja ostatni odcinek oglądałem chyba z 3-4 lata temu. Szmat czasu, tak bym to pooglądał ;] Powiem
szczerze że nie przepadam za mangą/anime. Ale to jest wyjątek. Serial wciągnął mnie jak żaden
inny, fenomen ;]



No a jak mnie tak samo ja za łepka to oglądałem jak byłem straszny gnój :D może 2 klasa a potem jak juz powtazrali tylko w wydaniach po 2 i 3 odcinki z rzędu ... Sentyment do bajki mam ja oglądam ostatni odcinek GT to aż sie łezka w oku kręci :D .... Ja mam wszystkie odcinki wersje TV pierwszą sagę sagę Z oraz GT ... ktoś po prostu nagrywał i wrzucił w neta :D ja skorzystałem bo nigdzie nie mogłem dorwać na necie żeby kupić czy coś a gotów byłem wybulić na to ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:49, Sir Braveheart napisał:

> > No ale kto by nie chciał mieć :P Może zamówię a jak będą piraty to idę na policję
:D Ale
> i
> > tak obejżę :D Już dawno chciałem jakoś załatwić sobie DB i obejżeć, widziałem ładne
pare
> lat
> > temu :( A to takie fajne było :D
>
> Ja ostatni odcinek oglądałem chyba z 3-4 lata temu. Szmat czasu, tak bym to pooglądał
;] Powiem
> szczerze że nie przepadam za mangą/anime. Ale to jest wyjątek. Serial wciągnął mnie jak
żaden
> inny, fenomen ;]


No a jak mnie tak samo ja za łepka to oglądałem jak byłem straszny gnój :D może 2 klasa a potem
jak juz powtazrali tylko w wydaniach po 2 i 3 odcinki z rzędu ... Sentyment do bajki mam ja
oglądam ostatni odcinek GT to aż sie łezka w oku kręci :D .... Ja mam wszystkie odcinki wersje
TV pierwszą sagę sagę Z oraz GT ... ktoś po prostu nagrywał i wrzucił w neta :D ja skorzystałem
bo nigdzie nie mogłem dorwać na necie żeby kupić czy coś a gotów byłem wybulić na to ;]


Skąd je wszystkie ściągnołes?????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 20:37, 143872 napisał:

Gadałem z gościem na gadu i to jest pewniak: http://ale.gratka.pl/ogloszenie/451500_odcinki_db_dbz_dbgt_kinowki_dragon_ball.html
32 zł i masz wszystko o dragon ballu co tylko chcesz. Z przesyłką za pobraniem wyniesie mnie
45 zł :D Zamawiam na 100% :P Tata dał mi już kase :P Jaki dziwny zbieg okoliczności: wszedłem
tu przez przypadek zobaczyłem pare postów i zacząłem szukać i znalazłem :D Ale bomba będę miał
co oglądać :D


Już zamówiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to fajnie bo ja też będę zamawiać ale może poczekam :P Powiesz mi jak to wszystko wygląda ? Jak dostaniesz ? Chociaż jestem pewny że też będę brał al wolę wiedzieć co kupuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 20:17, 143872 napisał:

O to fajnie bo ja też będę zamawiać ale może poczekam :P Powiesz mi jak to wszystko wygląda
? Jak dostaniesz ? Chociaż jestem pewny że też będę brał al wolę wiedzieć co kupuję ;)


Spoko. Powiem Ci że gość jest bardzo miły, szybko się dogadaliśmy, bez problemu. Najpóźniej w czwartek będę miał to Ci powiem co i jak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 19:27, Leslaw555 napisał:

> Gadałem z gościem na gadu i to jest pewniak: http://ale.gratka.pl/ogloszenie/451500_odcinki_db_dbz_dbgt_kinowki_dragon_ball.html

> 32 zł i masz wszystko o dragon ballu co tylko chcesz. Z przesyłką za pobraniem wyniesie
mnie
> 45 zł :D Zamawiam na 100% :P Tata dał mi już kase :P Jaki dziwny zbieg okoliczności: wszedłem

> tu przez przypadek zobaczyłem pare postów i zacząłem szukać i znalazłem :D Ale bomba będę
miał
> co oglądać :D

Już zamówiłem



Heh to fajnie masz ja nie płaciłem nic.... bo nie mogłem znaleśc naściągałem się nie powiem i to trochę ale wszystko full legal ;] teraz szukam kogos kto ma na opych jeszcze komisky dragon balla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 15:55, Alexx1 napisał:

Kim jest Red Potara?


Pierwsze słyszę o Red Potara. Istnieją kolczyki Potara umożliwiające scalenie się dwóch postaci. Ale to jest rzecz, a nie ktoś ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować