Zaloguj się, aby obserwować  
conradzik

Real Racing 3

9 postów w tym temacie

Gra może ktoś w tą gierkę? :)

Na mnie zrobiła początkowo bardzo dobre wrażenie. Grafika oraz model jazdy bardzo przypadły mi do gustu. Pozytywne wrażenie zepsuła nieco (pewnie nie tylko u mnie) wydana jakiś czas temu aktualizacja, której chyba jedynym celem jest wydojenie od graczy jak najwięcej kasy za mikropłatności, rzucając przy tym ochłap w postaci kilku nowych pojazdów. O ile płacenie za czekanie na upgrade/naprawę/dostawę samochodu można dość łatwo pominąć - przestawiając zegar w swoim telefonie (podobnie z daily bonus), o tyle wyższych cen, skopanego systemu napraw i przede wszystkim konieczności odblokowywania kolejnych pojazdów nie jestem w stanie zrozumieć. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to gra, przy której spędzam ostatnio najwięcej czasu. Coś zatem musi w niej być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od czasu do czasu pogrywam, ale tylko i wyłącznie wtedy kiedy nie mam dostępu do peceta :D Gra jest naprawdę niezła, szczególnie precyzyjny (np. w porównaniu do Colina) system sterowania.
Za cel postawiłem sobie, że nie wydam ani grosza, więc idzie powoli, ale do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moment, chwila! Czepiasz się, że w jednej z najlepiej wyglądających i grywalnych gier na komórki/tablety, która jest za darmo, producent i wydawca chcą wykorzystać mikropłatności? Zagraj w płatne gry, to dopiero będziesz zszokowany. Monster Burner? Angry Birds? Fragger? Monster Island?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 12:16, Sigu napisał:

Moment, chwila! Czepiasz się, że w jednej z najlepiej wyglądających i grywalnych gier
na komórki/tablety, która jest za darmo, producent i wydawca chcą wykorzystać mikropłatności?

Real Racing 1 i 2 jakoś doskonale sobie radziły jako płatna gra bez mikropłatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 12:16, Sigu napisał:

Moment, chwila! Czepiasz się, że w jednej z najlepiej wyglądających i grywalnych gier
na komórki/tablety, która jest za darmo, producent i wydawca chcą wykorzystać mikropłatności?


Nie widzę nic złego w mikropłatnościach, tym bardziej jak sam tytuł dostajemy za darmo. "Czepiam się" jednak ostatniej aktualizacji, która co prawda obowiązkowa nie była, ale mydliła oczy rzekomymi ulepszeniami dodając przy tym masę kłód pod nogi. W efekcie bardzo dobra gra, stała się "tylko" dobra. Czy taka jest Twoim zdaniem idea mikropłatności?

Jeżeli ktoś wie, skąd (jeżeli w ogóle) da się pobrać wcześniejszą wersję RR3 będę bardzo wdzięczny za linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest darmowa, to nie powinno być problemu z pobraniem gry z TPB, a nie dam linku, bo nie wolno :D

Google Play ani AppStore nie pozwalają na pobieranie wcześniejszych wersji programów.

Poza tym... Skoro gra stała się "tylko" dobra, to rzeczywiście potrzebne są te wszystkie komentarze o tym, jaka to gra jest tandetna i te wszystkie jednogwiazdkowe oceny?

@Dared00
Wiem, robienie gry darmową i wprowadzenie mikropłatności sprawia jednak, że gra trafi do większej liczby klientów. EA przynajmniej nie robi jak Ubisoft, że wydają darmową grę z mikropłatnościami, nie zadowala ich dochód w pierwszym tygodniu i gra staje się płatna (Monster Burner). Ja na szczęście złapałem ją w pierwszym tygodniu i wydałem tylko 160MSP na magiczną sakiewkę, ale kurcze, to już przesada z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 14:52, Sigu napisał:

Skoro jest darmowa, to nie powinno być problemu z pobraniem gry z TPB, a nie dam linku,
bo nie wolno :D


Widzisz, w Niemczech boję się nawet myśleć o tego typu stronkach. To nie to, co nasze akademiki :) W każdym razie dowiedziałem się, że również tam nie ma starszych wersji. Muszę więc pogodzić się z wersją 1.2 i liczyć na to, że nadchodząca 1.3 choć trochę powróci do korzeni. Tym razem zachowam jednak więcej wstrzemięźliwości przed pobraniem update''a ;)

Pewnie Ameryki nie odkryłem, ale skapczyłem się, że podczas zabawy w Michaela J. Foxa i cofnięciu daty w telefonie, wystarczy ukończyć dowolny wyścig, aby odblokować możliwość kupna auta, które w danym czasie było w cotygodniowej wyprzedaży (czyli zwykle ok. 50% taniej). Cofając się do przyszłości ;) można tylko zobaczyć, który pojazd będzie w wyprzedaży, ale myk z wyścigiem, nic nie daje. Jednak z promo planowanych do końca roku większość już była, więc nie ma tego złego. Zawsze to jakaś osłoda, po okrojeniu wysokości RS za wygrane wyścigi :)

BTW. Udało się komuś dostać free gold za te ankiety, czy inne bzdety ze store''a? U mnie, po kliknięciu w daną ofertę oraz przycisk ''GO'' nic się nie dzieje :/ Jedyne co przychodzi mi do głowy, to że jako osoba aspołeczna (czyli bez konta fejsie - gram jako gość) po prostu nie mam prawa do takich przywilejów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy macie problem z mechanikami? Otóż ja akurat mam limit do dwoch mechaników i mogę naprawiać maksymalnie dwa samochody jednoczesnie trzeci mechanik kosztuje 40 albo i 50 monet z kolei moj kolega od poczatku moze naprawiac wszystkie samochody jednoczesnie i nie musial wykupywac zadnych mechanikow. czy macie podobne problemy czy wiecie jak je rozwiazaci i czy wogole macie jakies pojecie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy. Wie ktoś może na jakie urządzenia gra 3RR ma zgodność? Rozchodzi mi się o to, że zmieniłem telefon i nie mogę teraz wrócić do mojego levelu (55) a to sporo dni grania i nie chcę rozpoczynać gry na nowo. Obecny telefon -SGS3 uniemożliwia mi powrót do zapisanej gry (poprzedni miał zgodność( ZTE V 987) i mogłem powrócić do stanu gry nawet po zrootowaniu. Jeśli ktoś mógłby mi pomóc byłb baaaardzo wdzięczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować