• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Annie_Claire

Lego Indiana Jones 2 PC - podłączenie pada

Pytanie

Hej wszystkim,

Czy zna ktoś może sposób jak podłączyć pad Tracer pod grę Lego Indiana Jones 2? spróbowałam go podłączyć tak jak pod grę Bastion dodając odpowiednie dll do folderu z grą, ale niestety dalej dostaję komunikat brak wejścia i nie mogę ustawić kontrolera w grze, bo go nie widzi. Da się coś z tym zrobić czy lepiej inwestować w inny pad? Bo granie w dwójkę na klawiaturze trochę trąci myszką ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 29.08.2013 o 09:16, Annie_Claire napisał:

Hej wszystkim,

Czy zna ktoś może sposób jak podłączyć pad Tracer pod grę Lego Indiana Jones 2? spróbowałam
go podłączyć tak jak pod grę Bastion dodając odpowiednie dll do folderu z grą, ale niestety
dalej dostaję komunikat brak wejścia i nie mogę ustawić kontrolera w grze, bo go nie
widzi. Da się coś z tym zrobić czy lepiej inwestować w inny pad? Bo granie w dwójkę na
klawiaturze trochę trąci myszką ;)

Pozdrawiam

Sprawdź x360ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.08.2013 o 17:35, Narmo napisał:

> Hej wszystkim,
>
> Czy zna ktoś może sposób jak podłączyć pad Tracer pod grę Lego Indiana Jones 2?
spróbowałam
> go podłączyć tak jak pod grę Bastion dodając odpowiednie dll do folderu z grą, ale
niestety
> dalej dostaję komunikat brak wejścia i nie mogę ustawić kontrolera w grze, bo go
nie
> widzi. Da się coś z tym zrobić czy lepiej inwestować w inny pad? Bo granie w dwójkę
na
> klawiaturze trochę trąci myszką ;)
>
> Pozdrawiam
Sprawdź x360ce

Dzięki wielkie za podpowiedź. Ustawiłam odpowiednią konfigurację x360ce i zadziałało :) teraz czas zobaczyć drugiego pada, żeby grało się jeszcze lepiej. Dzięki jeszcze raz za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, właśnie zakupiłem 2 pady natec i mam pytanie, czy da się na nich zagrać we 2 w gry lego na pc? Jeśli tak to jak to ustawić np. Rayman działa bez problemu. Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować